خانه / انواع کتاب / لوازم مهندسی / ابزار برش / الفا کاتر NOL-1

الفا کاتر NOL-۱


کد محصول: ۶۸۹۵۹

قیمت: ۴۳۷,۵۰۰ ۳۷۱,۸۷۵ تومان


مشخصات محصول

  • 0091511200379
  • الفا

پشت جلد این کتاب آمده است

توضیحات محصول کاتر الفا مدل NOL-1:

در سال 1956 یوشیو اوکادا موسس شرکت OLFA (اولفا)،  برای اولین بار کاتر با تیغه جدا شونده را ساخت.او زمانی  که در یک شرکت چاپ مشغول به کار بود که از تیغه هایی برای برش دادن کاغذ استفاده می کرد اما این تیغه ها زود کند می شدند. الهام بخش ساخت کاتر با تیغه جدا شونده ، شیشه های شکسته ای که در قدیم برای برش استفاده می شد که به مرور کند می شدند و شکلات هایی که به صورت تکه تکه است و از هم جدا می شوند ، بود. او با این فکر خود توانست کاتری اختراع نماید که تیغه آن قابلیت جدا شدن و جا گذاری تیغه جدید و تیز را داشته باشد. محصولات این شرکت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاتر وسیله ای است که با استفاده از آن می توانید به راحتی سطوح مختلف مانند کاغذی ، پلاستیکی ، موکت و... را برش دهید. تفاوت کاتر با قیچی در این است که با استفاده از کاتر می توانید سطوح صاف را راحت برش بزنید. این محصول از یک تیغه باریک و تیز تهیه شده است که در اکثر کاتر ها این تیغه جدا شده و امکان جایگزینی تیغه جدید وجود دارد ، این تیغه های به دلیل تیز بودن امکان آسیب رساندن به کودکان را فراهم می کند پس می بایست دور از دسترس آنها قرار گیرد.

کاتر Olfa مدل پلاستیکی نرم کد NOL-1 ،  در رنگ زرد موجود است. جنس بدنه این محصول فلزی با روکش  پلاستیک نرم می باشد.  همچنین دارای قفل پیچی است که امکان ثابت نگه داشتن وضعیت تیغ در هر زمان را که بخواهید فراهم می کند . بدنه این کاتر دارای دستگیره نرم است که علاوه بر راحتی استفاده از آن ، مانع از لیز خوردن در هنگام کار می شود.  این محصول مناسب برای بر ش موکت ، کارتن ، سقف کاذب  و ... می باشد.

مشخصات محصول کاتر الفا مدل NOL-1:

کاتر بزرگ با بدنه نرم پلاستیکی با قفل پیچی

تیغ های قابل استفاده: LB/LBB/LBD/LFB/LWB

ساخت شرکت ژاپن

سایر مشخصات کاتر الفا مدل NOL-1:

استفاده برای برش کاغذ ، مقوا ، پلاستیک
 جنس بدنه پلاستیک مقاوم
 جنس تیغه استیل ضد زنگ
 پیچ کنترل تیغه
 تیغه ی 8 تیکه ای
 برخورداری از وزن بسیار سبک

۱۵%
15 تخفیف ۵۹۴,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۳۵۱,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۶۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲,۲۲۷,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۵۱۳,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۷۷,۰۰۰ تومان