خانه / انواع کتاب / لوازم مهندسی / ابزار برش / الفا کاتر NA-1

الفا کاتر NA-۱


کد محصول: ۶۸۹۵۸

قیمت: ۲۸۳,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 0091511100389
  • الفا

پشت جلد این کتاب آمده است

توضیحات محصول کاتر الفا مدل NA-1:

کاتر الفا مدل NA-1

در سال 1956 یوشیو اوکادا موسس شرکت OLFA (اولفا)،  برای اولین بار کاتر با تیغه جدا شونده را ساخت.او زمانی  که در یک شرکت چاپ مشغول به کار بود که از تیغه هایی برای برش دادن کاغذ استفاده می کرد اما این تیغه ها زود کند می شدند. الهام بخش ساخت کاتر با تیغه جدا شونده ، شیشه های شکسته ای که در قدیم برای برش استفاده می شد که به مرور کند می شدند و شکلات هایی که به صورت تکه تکه است و از هم جدا می شوند ، بود. او با این فکر خود توانست کاتری اختراع نماید که تیغه آن قابلیت جدا شدن و جا گذاری تیغه جدید و تیز را داشته باشد. محصولات این شرکت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاتر وسیله ای است که با استفاده از آن می توانید به راحتی سطوح مختلف مانند کاغذی ، پلاستیکی ، موکت و... را برش دهید. تفاوت کاتر با قیچی در این است که با استفاده از کاتر می توانید سطوح صاف را راحت برش بزنید. این محصول از یک تیغه باریک و تیز تهیه شده است که در اکثر کاتر ها این تیغه جدا شده و امکان جایگزینی تیغه جدید وجود دارد ، این تیغه های به دلیل تیز بودن امکان آسیب رساندن به کودکان را فراهم می کند پس می بایست دور از دسترس آنها قرار گیرد.

کاتر Olfa مدل پلاستیکی نرم کد NA-1 ، در رنگ زرد موجود است. جنس بدنه این محصول پلاستیکی نرم می باشد. همچنین این محصول دارای قفل ثابت کننده تیغه  می باشد تا از باز شدن  در هنگام کار جلوگیری شود. طراحی ارگونومیک این محصول کار با آنرا آسان می نماید و باعث خستگی کمتر دست ها در هنگام کار می شود . این کاتر مناسب برای برش  کاغذ ، مقوا ، فیلم و .... می باشد

مشخصات محصول کاتر الفا مدل NA-1:

کاتر کوچک قفل اتوماتیک با دسته نرم

تیغ های قابل استفاده:AB/ABB