خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / تراش / فابر کستل تراش 2 سوراخ مخزن دار پاک کن دار طوطی

فابر کستل تراش ۲ سوراخ مخزن دار پاک کن دار طوطی


کد محصول: ۱۰۴۵۷۱

قیمت: ۱۵۶,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 6933256628602

توضیحات

معرفی و توضیحات تراش 2 سوراخ مخزن دار با پاک کن طرح طوطی:

در بین مداد تراش های دوتیغه فانتزی تراش فابر کاستل طرح حیوانات یکی از با کیفیت ترین محصولات می باشد. طراحی این مدادتراش بسیار زیبا بوده و توجه زیادی را به خود جلب می کند. پاک کن کوچکی که در طراحی این مدادتراش در نظر گرفته شده جلوه این مدادتراش را زیبا تر کرذه است. مدادتراش طرح حیوانات فابر کاستل به صورت مخزن دار و با مخزن فانتزی شفاف و طراحی بسیار زیبا در بازار عرضه شده است و به دلیل داشتن دوتیغه می تواند برای انواع مدادها مناسب باشد. 

زاویه تیغه تراش در مداد تراش طرح حیوانات فابر کاستل مناسب است و می تواند نوک مداد یا گرافیت آن را بسیار برای نوشتن مناسب کند. همچنین مخزن این محصول برای جلوگیری از کثیف شدن صفحه کاغذ، ویژگی بسیار مطلوبی به شمار می رود. تیغ تیز این مدادتراش استفاده از آن را خیلی راحت و روان کزده است و شما می توانید با خیال راحت تراشیدن مدادهای ارزشمندتان را به این مداد تراش بسپارید.

 

مشخصات تراش 2 سوراخ مخزن دار با پاک کن طرح طوطی:

ساختار بدنه: پلاستیک

جنس مخزن: پلاستیک

ویژگی تراش: دارای مخزن

سایر مشخصات: به همراه یک پاک‌کن‌ کوچک - دارای دو سوراخ مختلف در زیر پاک‌کن، برای تراشیدن مدادهایی با ضخامتن‌های متفاوات - با مخزن شفاف

 

قیمت و خرید تراش 2 سوراخ مخزن دار با پاک کن طرح طوطی :

خرید تراش دو سوراخ مخزن دار با پاک کن طرح طوطی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود .