خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / سه دختر حوا

سه دختر حوا


کد محصول: ۱۲۸۷۳۶

قیمت: ۲۱۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786007141861
  • الیف شافاک
  • نشر نون

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب سه دختر حوا :

کتاب سه دختر حوا همانطور که از نامش پیداست روایتگر داستان سه دختر با نام های پری از ترکیه، مونا از آمریکا و شیرین از ایران با ویژگی های منحصر به فرد است. دختری مومن، دختر گناهکار و دختری سر در گم که همگی به جذابیت های داستان افزوده اند. مضمون داستان، اجتماعی و سیاسی است و به بسیاری از مسائل روز نظیر هویت زنان در جامعه و سیاست  و حتی مذهب پرداخته است. پری نقش اصلی و محوری داستان را بر عهده دارد که میان جدال باورها و اعتقادات خود با عشق قرار گرفته و نمی‌داند چطور راه درست را انتخاب کند.

کتاب سه دختر حوا در زمان حال می‌گذرد و به نوعی بیان‌گر چالش های زنان و دختران شرقی امروزی است. داستان زندگی زنی که میان عشق و باورهایش قرار گرفته، باورهایی که نمی داند کدامشان درست و کدامشان غلط است. جستجوی او برای درک مفهوم زندگی و عشق او را به ورطه های تازه و ماجراهای گوناگون می کشاند.

الیف شافاک، نویسنده مشهور و جسور ترک، این روزها نامی آشنا برای مخاطبان ادبیات در سراسر دنیا است. کارهای او به زبان های مختلف ترجمه می شوند و در صدر پرفروش های بازار کتاب در اروپا، آمریکا و دیگر نقاط جهان قرار دارند. از جمله، کتاب ملت عشق او در ایران هم با استقبال شگفت انگیزی مواجه شد و کمتر کتاب دوستی است که آن را نخوانده باشد.

این نویسنده چیره دست، در کنار اورهان پاموک، نقش به سزایی در شناساندن ادبیات ترکیه به مخاطبان جهانی داشته و جوایز متعددی را هم دریافت کرده است.

 

توضیحات راجع به کتاب سه دختر حوا :

الیف شافاک،نویسنده مشهور و جسور ترک،این روزها نامی آشنا برای مخاطبان ادبیات در سراسر دنیا است . کارهای او به زبان های مختلف ترجمه می شوند و در صدر پر فروشهای بازار کتاب در اروپا و آمریکا و دیگر نقاط جهان قرار دارند.از جمله،کتاب ملت عشق او در ایران هم با استقبال شگفت انگیزی مواجه شده و کمتر کتاب دوستی است که آن را نخوانده باشد. این نویسنده چیره دست در کنار اورهان پاموک نقش بسزایی در شناساندن ادبیات ترکیه به مخاطبان جهانی داشته و جوایز متعددی را هم دریافت کرده است.
سه دختر حوا داستان زندگی زنی است که میان عشق و باورهایش قرار گرفته،باورهایی که نمی داند کدامشان درست و کدامشان غلط است . جست و جوی او برای درک مفهوم زندگی و عشق او را به ورطه های تازه و ماجراهای گوناگون می کشاند.
ما در عصر دوگانگی زندگی می‌کنیم. اختلافات ما در دو چیز خلاصه می‌شود؛ ایمان و شک. ما به هر دوی آنها نیاز داریم. مقداری ایمان و مقداری شک تا همدیگر را به چالش بکشند. این رمان فراتر از دوگانگی‌ها سعی می‌کند درباره دو چیز حرف بزند که همان ایمان و شک است. .
الیف شافاک در جواب به خبرنکار نیویورک تایز که از او خواست کتاب سه دختر حوا را در پنجاه کلمه توصیف کند.
دختران حوا در مورد سه دختر مسلمان در آکسفورد است که الیف شافاک از آنها به عنوان سه سمبل ایمان، گناه و تردید استفاده کرده است.
شافاک خود درباره این رمان می‌گوید: «سوالی که در جستجوی آن بودم، این است که چگونه سه زن با روحیه های متفاوت، مانند سه خواهر در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند؟»

برشی از کتاب سه دختر حوا :

او تمام احساساتش را با یک خمیر چسبناک قاطی کرد و در خیالش آن را روی خدا ریخت. بفرمایید، پخت! در تنور ذهنش، به آرامی پف کرد، وسطش ترک خورد و گوشه هایش سوخت. زمانی که دوستانش به راحتی و سبکی بادبادک هایی بودند که هوا می کردند… نازپری نلبنتگلو، کودکی به شدت احساساتی و درون گرا، سخت به دنبال خدا بود.

برای پری همیشه عجیب بود که در ترکیه آدم های زیادی بدون اینکه عربی بدانند، به آن‌ زبان دعا می‌خوانند و تمام ادعیه را هم از بر می کردند. اما پری کلمات را دوست داشت، روی آنها تأمل می کرد و از میان دعاها، فقط آن‌ چندتایی را حفظ کرده بود که به آنها باور داشت.

پری در دانشگاه آکسفورد و در میان دریای دانش بود، اما اصلی ترین فکری که مدام در ذهنش موج می‌زد، «خداوند» بود. فکر نمی کرد بتواند این وضعیت را برای هیچ کسی توضیح بدهد؛ چون او نه آدمی دین‌دار بود و نه معنویاتش قوی بودند. او فقط کنجکاو بود و خداوند معمایی عجیب بود که هم درباره اش می‌دانست و هم نمی‌دانست …

 

مشخصات سه دختر حوا :

نویسنده:الیف شافاک 

انتشارات:  نشر نون

قطع: رقعی 

نوع جلد : شومیز 

تعداد صفحه :452

موضوع:داستانهای ترکی 

 

قیمت و خرید سه دختر حوا :

خرید سه دختر حوا  با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.