خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / انواع ماژیک / یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی

یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی


کد محصول: ۱۲۳۱۹۰

قیمت: ۱۰۵,۰۰۰ تومان

انتخاب رنگ:


مشخصات محصول

  • 0028617313139

توضیحات

معرفی محصول یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی:

اگر می خواهید ماژیکی با کیفیت و قابل استفاده بر انواع سطح (چوب، پارچه، گچ، بوم، کاغذ و …) داشته باشید خرید ماژیک های اکرلیک یوشیدا بهترین انتخاب برای شما است. زیرا این ماژیک ها دارای تنوع رنگی بالا همراه با ساختاری سازگار با انواع سطح هستند. یکی از ویژگی های عالی این محصول قابلیت حلال با آب است که حالت آبرنگی را برای شما فراهم می کند. نوک یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی از نمونه تخت سه طرفه از جنس نمد است.

ماژیک اکرلیک نقاشی خط و کالیگرافی یکی از محبوب ترین انواع ماژیک هاست. که برای تهیه آن هنرمندان همیشه با مشکلاتی مواجه هستند.  همچنین داشتن تنوع رنگ در انتخاب و خرید این نمونه ماژیک ها محدودیت عزیزان را دو چندان می کند.

یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی به دلیل داشتن ساختاری بر پایه آب و دارا بودن رنگ اکرلیک در مخزن خود هیچ گونه بو بدی نداشته و سمی نمی باشد و در صورت خشک شدن تا حد بسیار بالایی ضد اب میشود.

ماژیک اکرلیک نقاشی در حقیقت نوعی از ماژیک است که دارای رنگ های اکرلیکی بوده و با فناوری های جدید در ماژیک قرار گرفته که به راحتی بعد از باز شدن و استفاده همانند یک قلمو و رنگ اکرلیک عمل میکند.

آموزش کار کردن و نگهداری از یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی:

ماژیک اکرلیک نقاشیخط و کالیگرافی یکی از محبوب ترین انواع ماژیک هاست. که برای تهیه آن هنرمندان همیشه با مشکلاتی مواجه هستند.  همچنین داشتن تنوع رنگ در انتخاب و خرید این نمونه ماژیک ها محدودیت عزیزان را دو چندان می کند.

ماژیک نقاشیخط یوشیدا به دلیل داشتن ساختاری بر پایه آب و دارا بودن رنگ اکرلیک در مخزن خود هیچ گونه بو بدی نداشته و سمی نمی باشد و در صورت خشک شدن تا حد بسیار بالایی ضد اب میشود.

ماژیک اکرلیک نقاشی در حقیقت نوعی از ماژیک است که دارای رنگ های اکرلیکی بوده و با فناوری های جدید در ماژیک قرار گرفته که به راحتی بعد از باز شدن و استفاده همانند یک قلمو و رنگ اکرلیک عمل میکند.

نمونه تست ماژیک اکرلیک یوشیدا و تجربه کاری با آن:

من به توصیه دوستان و همراهان یک نمونه از ماژیک های یوشیدا که برای ماژیک نقاشیخط و یا ماژیک های کالیگرافی و طراحی استفاده میشوند را تست کرده و نتایج ان را در ادامه برای شما به اشتراک میگذرم تا در صورت انتخاب به خوبی از ان بهره ببرید.

قبل از تست باید بگویم این ماژیمک ساخت شرکت بسیار مشهور Marvy / Uchida میباشد که یک شرکت ژاپنی است و دوستانی که با محصولات این شرکت آشنایی دارند میدانند که اطمینان از خرید این محصولات امری راحت و ساده است.

قبلا ماژیک ها و مارکرهای مدل (Le Plume) از این شرکت در بازار به وفور دیده میشد که پایه رنگ های الکلی و روغنی بودند و تست کیفیت انها در همه ذهن ها باقی مانده است.

در این برسی سه رنگ از این مجموعه رنگی قرمز – قهوه ای و آبی روشن انتخاب شده و با آن بررسی زیر را انجام داده ایم:

در ابتدا وقتی پلمپ پلاستیکی روی مارکر را باز میکنید هیچ اثری از رنگ و جوهر در نوک ماژیک نمیبیند و این باعث تعجب در نگاه اول شاید بشود، ولی روی خود ماژیک با خط بسیار ریز دستور العمل استفاده نوشته شده که اگر برای شما سخت است خواندش در اینجا من کاملا توضیح میدهم چکاری انجام دهید.

در نگاه اول نوک نمدی ماژیک را به راحتی میتوانید بیرون کشیده و مشاهده کنید که دو سمت سرگرد و سر تخت دارد که در اینجا ماژیک مورد استفاده مدل (chisel) میباشد که سر تخت است پس نوک نمدی گرد را داخل جای خودش قرار میدهیم.

شروع به نکان دادن ماژیک کرده و میبنیم که مانند اسپری های رنگ یک گلوله فلزی توی ماژیک است که رنگ را بهم میزند بعد از چنیدن بار تکان دادن ماژیک برای این که رنگ را داشته باشیم باید طبق دستورالعمل روی ماژیک عمل کنیم

برای بار اول نوک نمدی ماژیک را 5 ثانیه به داخل فشار می دهیم این فشار برای تو رفتگی حدود 2 میلیمتر است به نحوی که سفت شدن  و سختی انتهای کار را حس کنید و این حالت را نگه دارید تا کپسول رنگ ماژیک باز شود .

میبینید که رنگ به سر ماژیک آمده و نوک نمدی آن رنگی میشود ( دقت داشته باشید در مرحله اول بیرون زدگی رنگ یک دفعه است و قابل کنترل نیست و رنگ روی سطح دست یا روی کاغذ پخش میشود پس توصیه میشود برای باز کردن رنگ در بار اول روی سطح اصلی کار انجام نشده و روی یک کاغذ دور ریختنی تست را انجام دهید.)

خوب حالا برویم به کشیدن خط و امتحان رنگ های ماژیک

من با هر رنگ ماژیک چند خط و شکل مختلف کشیدم و تقریبا در عرض چند ثانیه دیدم که رنگ ها روی سطح کار کاملا خشک شده اند که این یک نکته بسیار مهم و کاربردی است.

بعد از این تست خواستم میزان ضد آب بودن رنگ را بررسی کنم، یک گوش پاکن مرطوب کرده و روی رنگ ها کشیدن که کاملا رنگ ها بایکدیگر مخلوط شده و تقریبا با جریان آب رنگ ها هم به صورت جاری درآمدند.

این نکته هم میتواند مفید باشد و هم مضر، اگر به دنبال رنگی هستید که حالت ابرنگی بگیرد و بعد از کار کردن با برس خیس روی آن بکشید و طرح های مختلف ایجاد کنید یک گزینه ایده آل در اختیار دارید.

اگر میخواهید رنگ کاملا ضد آب داشته باشید این گزینه مناسب برای کار شما نیست.

تست ضد آبی رنگ بعد از چند روز از خشک شدن:

بعد از چند روز که رنگ ها خشک شدند همان آزمایش قبل را مجدد تکرار کردم و با تعجب دیدم که رنگ ها به سختی با آب پاک میشوند پس به این نتیجه رسیدم که ماژیک ها بعد از خشک شدن کامل تا حد قابل قبولی ضد آب هستند ولی نه به میزان خیلی زیاد.

دستور العمل نگهداری و تمیز کردن ماژیک اکرلیک:

خیلی ساده است روی ماژیک هم نوشته شده که بعد از استفاده در حالت افقی قرار بگیرند نه در حالت عمودی !! این یک استدلال ساده دارد و آن هم عدم امکان جاری شدن رنگ بیشتر به نوک ماژیک است.

ولی قبل از بستن درب ماژیک باید نوک ماژیک را تمیز کرد تا رنگ ها خشک نشوند، خیلی راحت نوک نمدی ماژیک را زیر شیر آب بگیرید و آن را از جای خود خارج کنید میبنید که رنگ های توی نمد پاک میشوند سپس جای نمد را در ماژیک نیز به وسیله یک گوش پاکن مرطوب یا دستمال خیس تمیز کنید.

نوک نمدی را در جای خود گذاشته و بدون فشتر دادن درب ماژیک را محکم ببندید و سپس در یک سطح افقی قرار دهید تا برای استفاده در بار بعدی آماده باشد.

من یک روز بعد خواستم کارایی ماژیک باز شده و تمیز شده را تست کنم بعد زا برداشتن و تکان دادن ماژیک جریان رنگ به راحتی مثل دفعه قبل در ماژیک ادامه پیدا کرد و بعد از چند ثانیه متوقف شد!

با تعجب نگاه کردم که ککم است رنگ ماژیک تمام شده باشد و بعد زا دیدن دستور العمل متوجه شدم برای استفاده طولانی مدت و برای این که رنگ در ماژیک جریان داشته باشد هر چند ثانیه یکبار باید وک نمدی را به داخل فشار دهید تا رنگ مجدد از بالا به پایین جریان پیدا کند.

خوب اگر ماژیک را بخوبی تکان ندهید چه اتفاقی می افتد:

اگر خاطرتان باشد من در انتخاب رنگ ها هیچ رنگ بنفشی را انتخاب نکردم ولی در تست بالا رنگ بنفش دیده میشود!

این همان ماژیک قرمز است که زمان استفاده تکان داده نشده و مشخص میشود که اگر ماژیک یوشیدا در زمان استفاده تکان داده نشود رنگ های جدا از یکدیگر را در کار خوهیم دید!

حالا تست ضد آب بودن رنگ بعد از یکروز را روی رنگ قهوه ای میبنید که به سختی رنگ ها جدا شده و با آب مخلوط شده اند پس هرچه زمان بیشتری از روی کار ماژیک بگذرد رنگ ها ضد آب بودن بیشتری میگیرند.

تست های من روی کاغذها، مقواها، پارچه ها و سطوح مختلف به خوبی ثابت کرد که یوشیدا در ساخت این ماژیک بسیرا خوب عمل کرده مخصوصا رنگ هایی مانند مشکی، طلایی، نقره ای و سفید آن روی سطوح مختلف بینظیر عمل می کنند.

ماژیک یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی هم داریا شفافیت و رنگ های بسیار عالی هستند که در هر نوع کار هنری و نقاشیخط میتواند مورد استفاده قرار بگیرند.

مشخصات کلی محصول یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی:

دارای سری تخت و سه طرفه

قابل استفاده بر انواع سطح ( پارچه، کاغذ، بوم، گچ، شیشه و ... )

تنوع رنگی بالا ( آبی، آبی روشن، زرد، سبز، سبز روشن، سبز متالیک، سفید، صورتی، صورتی متالیک، طلایی، قرمز، قهوه ای ، مشکی، نارنجی، نقره ای ، یاسی )

قابلیت نوشتناری به صورت نازک و ضخیم

یوشیدا ماژِک اکرلیک متال ابی حلال آب و قابل شستشو میباشد

برند یوشیدا ساخت کشور ژاپن است

بسیار خوش دست و روان

قایل استفاده حتی برای زمینه مشکی و بوم و پارچه و چوب

جنس نوک رزین پلی استال

نوع نوک: گرد

کم بو

خشک شدن سریع و دائمی

2 میلی متر

21 گرم 

قیمت و خرید یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی:

خرید یوشیدا ماژیک اکریلیک متال آبی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.