خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / خودنویس نفیس / کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید

کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید


کد محصول: ۱۴۳۰۲۲

قیمت: ۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651626487

توضیحات

معرفی کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید:

ریچارد کراس  ( RICHARD CROSS) همراه با خانواده اش از سه نسل قبلشان در کار جواهر سازی در آمریکا مشغول به کار بودند و در سال 1830 برای اولین بار با تولید قلاف های نگهداری مداد ( مداد های وارداتی از اروپا) از جنس طلا .و نقره وارد صنف نوشت افزار .گردیدند

در سال 2014 و به مناسبت گذشت 125 سال از تولید اولین خودنویس توسط کراس، خودنویس PEERLESS 125  ساخته شد که تکامل خودنویس در حد اعلای خود را به نمایش گذاشت.

نوشتن با خودنویس باعث میشود تا دستخط بهتری داشته

باشید. این موضوع هم به خاطر ساختار این نوشت افزار می باشد و هم به خاطر لذت بخش بودن نوشتن با آن است که باعث میشود تا شما با علاقه بیشتری بنویسید و دقت بیشتری روی دستخط خود داشته باشید که دستخط زیباتری نیز بوجود می آید.

یکی از مزیت های اساسی کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید  این است که دارای تنوع بسیار زیادی است و هر سلیقه ای را در بر می گیرد. به طور مثال افرادی که خوشنویسی می کنند نیاز به این دارند که نوک قلم به شکل خاصی باشد تا انحناها و خطوط را به شکل زیباتری نشان دهد. بعضی از خودنویس ها دقیقا به همین شکل هستند . خودنویس ها در طرح ها ، رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند. رنگ جوهر آنها ، نوک قلم و حتی بدنه آنها که بعضا به شکل ارگونومیک ساخته می شوند میتواند تنوع بسیار زیاد این محصولات را نشان دهد.

ساختار کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید به این شکل است که میتوانند با فشار بسیار کم بنویسند. این دقیقا بر عکس خودکار است که باید برای نوشتن فشار زیادی بر روی کاغذ وارد شود. برای کسانی که در طول روز زیاد می نویسند ، افرادی مثل نویسنده ها ، ژورنالیست ها و … که کار آنها فقط نوشتن است ، استفاده از خودکار زجر آور است و انگشت و دستان آنها قطعا دچار درد و مشکل میشود. پس اگر شما هم جزء کسانی هستید که زیاد می نویسید پیشنهاد ما استفاده از خودنویس است.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که قیمت خودنویس نسبت به خودکار بسیار بیشتر است اما همانطور که در مورد قبلی گفتیم اگر قیمت چندین خودکار را کنار هم بگذارید شاید از قیمت یک خودنویس در طول زمان بیشتر شود. به همین دلیل شما نیاز به خرید چندین خودنویس ندارید اما برای استفاده از خودکار بعد از تمام شدن جوهر آن باید خودکار دیگری بخرید و این از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست.

استفاده از اجناس یکبار مصرف مثل خودکار قطعا به طبیعت آسیب می زند. اگر از خودنویس استفاده کنید میتوانید جوهر آنها را بارها و بارها پر کنید و اگر از یک قلم به درستی مراقبت شود تقریبا میتوان گفت که مادام العمر میتواند کار کند. پس خودنویس ها هیچ وقت دور انداخته نمی شوند و مانند خودکار در طبیعت رها نمی شوند. پس اگر به طبیعت اهمیت می دهید از خودنویس استفاده کنید.

مشخصات کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید:

 نام کالا:کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید

ابعاد:160*20*20

وزن :50گرم

ساختار بدنه:پلاتینیوم

نحوه شارژ جوهر:کارتریج

سطح مقطع:دایره

قطر نوشتار:M

قیمت و خرید کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید :

خرید آنلاین کراس پیرلس خودنویس پلاتینیوم گیره سفید با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.