خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / ست های قلم نفیس / فوراور ست کودکس لئوناردو داوینچی CODEX

فوراور ست کودکس لئوناردو داوینچی CODEXقیمت: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651598289

توضیحات

معرفی ست کودکس فوراور لئوناردو داوینچی CODEX:

فوراور ایده طراحی و تولید محصول نفیس مدل (Codex) را درواقع از گنجینه (Cryptex) که در فیلم هالیوودی کد داوینچی بسیار معروف شد، برداشته است که محتوای آن یک عدد قلم ماندگار از نوع پینین فارینا کامبیانو و همچنین گنجینه کریپتس می باشد، این گنجینه به مناسبت پانصدمین سالگرد فوت لئوناردو داوینچی به تعداد محدود فقط 500 عدد در سطح بازارهای جهانی توسط شرکت فوراور به تولید رسیده و ویژگی های منحصر به فردی را در خود به همراه دارد. 

یکی از این ویژگی های خاص درواقع طریقه بازو بسته شدن این جعبه بصورت رمزهای ده حرفی است که باید حروف مورد نظر به درستی کنار هم چیده شوند تا درب بسته باز شود، همچنین ساختار ظاهری آن به طول 23.5 سانتی متر و 1.3 کیلوگرم وزن از جنس آلومینیوم و چوب گردو بوده که درواقع باعث استحکام هرچه بیشتر این گنجینه می شود.

همچنین قلم داخل این گنجینه به صورت دست ساز توسط هنرمندان ایتالیایی با ساختار از جنس ترکیبی آلومینیوم و چوب گردو ساخته شده ولی طراحی بدنه آن توسط (Farina pinin)به صورت ارگونومیک و متناسب با فرم دست و جنس نوک آن از آلیاژ (Ethergraf)می باشد.

مشخصات ست کودکس فوراور لئوناردو داوینچی CODEX:

نام کالا:ست کودکس (لئوناردو داوینچی)

برند:فوراور

کشور سازنده:ایتالیا

ضخامت نوشتاری:0.9میلی متر

جنس بدنه:آلومینیوم و چوب گردو

جنس نوک:آلیاژ نوع Ethergraf

نوع چاپ:حکاکی لیزری

ویژگی ها:دارای جعبه

قیمت و خرید ست کودکس فوراور لئوناردو داوینچی CODEX:

خرید آنلاین ست کودکس فوراور لئوناردو داوینچی CODEX با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.