خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / راهبی که فراری اش را فروخت

راهبی که فراری اش را فروختقیمت: ۱۲۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786007152102
  • رابین شیلپ شارما
  • سایه سخن

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب راهبی که اتومبیل فراری اش را فروخت:

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت یکی از بهترین و ارزشمندترین کتاب‌های رابین شارما محسوب می‌شود و محتوا و داستان آن به قدری جذاب و پرکشش است که پس از عرضه به بازار، فروش بسیار بالایی را تجربه کرد. این کتاب می‌کوشد که از طریق داستان، مسائل مهمی را با مخاطب خود در میان بگذارد و ارزش واقعی زندگی را به او نشان دهد. 

درباره کتاب راهبی که اتومبیل فراری اش را فروخت:

داستان این کتاب بر اساس مکالمه ی بین دو دوست نوشته شده. یک وکیل مشهور، پولدار و موفق که بعد از زنده به سر بردن از یک سکته ی قلبی، راه هندِستون رو پیش میگیره به امید سالم زندگی کردن. و در رشته کوه های هیمالیا روستایی به اسم شیوانا رو پیدا میکنه و زیر نظر اونها آموزش می بینه.

نفر دوم مکالمات هم، شاگردِ جولیان هست.

این کتاب سیزده فصل داره که تقریبا در هر فصل یکی از نکاتی که در شیوانا از یک راهب که به نام "یوگی رامان" یاد شده، یاد گرفته، بیان می کنه.

 پیام این کتاب که پیامی‌ست ساده و درعین‌حال قدرتمند و حاوی امید، در سراسر جهان پخش شد. پیامی که در پی موفقیتی اصیل است و می‌تواند زندگی هرکسی را تغییر دهد. این داستان الهام‌بخش آرام‌آرام پاسخ بزرگ‌ترین سؤالات زندگی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد، درست مانند یک فرآیندی عملی که در ایجاد خوشبختی، سرزندگی، شادی و آرامش درونی به انسان کمک می‌کند تا در پایان عمر، شجاعانه به زندگی خود افتخار کنید.

برشی از کتاب راهبی که اتومبیل فراری اش را فروخت:

تا زمانی که بر خودتون، ذهنتون و افکاری که توی ذهنتون میچرخن نداشته باشد، نمیتونید زندگی خودتون رو هم تغییر بدید. موفقیت در دنیای بیرون با موفقیت در دنیای درون شروع میشه. عالم هستی انسان های با شجاعتی که دست به انجام کار ها میزنن رو مورد عنایت قرار میده، نه انسان هایی که کاری نمی کنن.

-

زندگی ما توسط عادت های ما کنترل میشه. عادت های ما به صورت آگاهانه قابل تغییر هستن و این به نظم احتیاج داره. علاوه بر عین، نظم باعث میشه ما بتونیم کار های بیشتری رو در زمان کمتری انجام بدیم. ممکنه منظم بودن (که مستقیما با نیروی اراده در ارتباط هست) در ابتدا سخت باشه، اما به مرور زمان وقتی به بخشی از روزمره ی شما تبدیل بشه، آسون میشه. مرتب کردن تخت خواب بعد از بیدار شدن ممکنه در ابتدا سخت باشه، اما قطعا برای شخصی که سالهاست این کار رو می کنه، مسئله ای نیست. چیزی شبیه نفس کشیدن به نظر میاد. یعنی حتی به نظر هم نمیاد.

-

هدف نهایی زندگی کمک کردن به دیگران و ارتقاء بخشیدن زندگی دیگران هست. که دقیقا همین مورد باعث ارتقاء یافتنِ زندگیِ خودِ ما میشه. بدون هیچ شکی با رشد بقیه ی افراد، ما هم رشد می کنیم. وقتی سطح فکری جامعه بالاتر میره، سطح فکری ما هم بالاتر میره.

 

مشخصات کتاب راهبی که اتومبیل فراری اش را فروخت:

نویسنده:رابین شیلپ شارما

انتشارات:سایه سخن

موضوع:روانشناسی موفقیت

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:280

قیمت و خرید کتاب راهبی که فراری اش را فروخت:

خرید آنلاین کتاب راهبی که فراری اش را فروخت با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.