خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / هنر بینش و انگیزه فردی

هنر بینش و انگیزه فردیقیمت: ۴۸,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789640695845
  • ریچارد بروک
  • بیان روشن

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی هنر بینش و انگیزه فردی:

ریچارد بلیس بروک در کتاب هنر بینش و انگیزه فردی، به ما می‌آموزد که چگونه از راه قدرت بینش فردی، بتوانیم راه گشای مسیر زندگی خود شویم.

درباره هنر بینش و انگیزه فردی:

 کتاب هنر بینش و انگیزه فردی به ما می آموزد که چگونه از راه قدرت بینش فردی، سرنوشت و رسالت خود را رقم بزنیم، هنگامی که خواندن این کتاب را به اتمام برسانید -بدون توجه به اینکه چه کسی هستید و چه می کنید. بی شک یک هنرمند شده اید. و شاهکاری که خلق خواهید کرد، زندگی خودتان است. کتاب هنر بینش و انگیزه فردی کتابی است که لزوما باید خوانده شود.

برشی از هنر بینش و انگیزه فردی:

من نظام باورهای خود را براساس شرایط احمقانه و روزمره‌ای که به‌ندرت هم پیش می‌آمد بنا نهاده و رفتار خود را منطبق با آن در پیش گرفته بودم. براساس نظام باورهایم، برنده بودن، کار سختی بود؛ -خودباوری من ضعیف بود و به عدم پذیرش خود توسط دیگران باور داشتم.- و به‌خاطر آن عینک های آفتابی، یک دروغگوی تمام‌ عیار شناخته شده بودم. نمی‌دانم از کجا تصمیم گرفته بودم که آن کارها را انجام دهم. نکته اینجا بود که تفسیر خلاق دوران کودکی من درباره‌ی آن شرایط، برای من به واقعیت تبدیل شده بود. واقعیتی که می‌توانست تا آخر عمرم ادامه داشته باشد.

من معمولاً منفی‌ باف بودم. با اینکه والدین من ثروتمند، تحصیل‌کرده و صاحب مزرعه بودند ولی رفتار رقت‌ باور و مغموم من، دست‌یابی به موفقیت را به کاری سخت و ناممکن بدل کرده بود.

وقتی هفده ساله بودم، والدینم از یکدیگر جدا شدند.

من از مدرسه، بیزار بودم. زیاد اهل درس نبودم و از سرِ کلاس، جیم می‌زدم. معمولاً نمره‌های ناپلئونی می‌گرفتم و به‌ همین دلیل برای رفتن به دانشگاه هیچ تلاشی نکردم.

مدتی به این فکر می‌کردم که نگهبان جنگل بشوم. تا اینکه روزی یک نگهبان جنگل به من گفت که برای این کار باید مدرک دانشگاهی داشته باشم.

مشخصات هنر بینش و انگیزه فردی:

نویسنده:ریچارد بروک

انتشارات:بیان روشن

موضوع:روانشناسی موفقیت

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:128

قیمت و خرید هنر بینش و انگیزه فردی:

خرید آنلاین هنر بینش و انگیزه فردی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.