خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / من پیش از تو

من پیش از توقیمت: ۱۱۱,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786006605425
  • جوجو مویز
  • نشر آموت

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب من پیش از تو:

رمان من پیش از تو کتابی است که در سال 2012 برای اولین بار به چاپ رسیده است و تاکنون در 28 کشور دنیا ترجمه شده است و چندی است که این رمان در لیست کتاب های پرفروش قرار دارد، رمان من پیش از تو یکی از عوامل مهم در محبوبیت و مشهوریت جوجو مویز است. زیرا این کتاب باعث شد تا افراد به سمت دیگر کتاب های نوشته شده توسط مویز کشانده شوند، به طور کلی رمان من پیش از تو دارای قالبی تکراری است زیرا ژانر آن عاشقانه است! اما چیزی که این رمان را جذاب می کند موضعی عاشقانه اما متفاوت است که باعث جذب خواننده می شود، رمان من پیش از تو یکی از کتاب های پرفروش نیویورک تایمز است .

رمان من پیش از تو دارای داستانی است که در لحظه لحظه آن خواننده را غافلگیر می کند و نشان دهنده عشقی پرشور و واقع گرایانه است که در عین حال دست نیافتنی نیز می باشد.

توضیحات راجع به کتاب من پیش از تو:

رمان من پیش از تو، به طور کلی و با نگاهی سطحی کتابی است که دارای موضوعی تکراری است و شاید از نگاه بسیاری از افراد که این کتاب را نخوانده اند کتابی کسل کننده باشد که تاکنون نمونه های بسیاری از آن نوشته شده است، اما محبوبیت بالای این کتاب در بین خوانندگان باعث می شود که به این موضوع پی ببریم که این کتاب با اینکه دارای ژانری تکراری است نوع ادبیات و قلم زنی آن به قدری متفاوت است که نویسنده را به خود جذب می کند تا حدی که شاید یک بار خواندن آن کافی نباشد، مویز در این کتاب هنر نویسندگی خود را با شیوه بیان و خط داستانی متفاوت به رخ می کشد و همین امر است که من پیش از تو را به کتابی با سبک متفاوت تبدیل کرده است. داستان این کتاب پر از کشمکش هایی است که هر لحظه آن متفاوت است و همین باعث می شود تا نویسنده از خواندن این کتاب خسته نشود.

برشی از کتاب من پیش از تو:

شخصیت اصلی رمان من پیش از تو لوییزا کلارک 26 ساله؛ از خانواده ایی نسبتا فقیر و از طبقه کارگر جامعه می باشد که در ابتدای داستان در کافه ای مشغول به کار بود اما بنا به اتفاقاتی که رخ می دهد او کارش را از دست می دهد و با توجه به شرایط خانوادگی که دارد نمی تواند بیکار بماند و بعد از آن به جستجوی کار می رود که به طور ناخواسته و اتفاقی مشغول به کاری می شود که به آن علاقه ایی ندارد، این کار پرستاری مردی 35 ساله است. کار لوییزا شروع اصلی داستان است. این داستان زندگی مردی جوان و پر انرژی است که در اتفاقی توانایی های حرکتی خود را از دست می دهد و یک حادثه تمام زندگی اش را دچار تغییر می کند و همین امر باعث می شود تا او به فردی بی حوصله و خشمگین تبدیل شود که تصمیم دارد به زندگی خود پایان دهد.

جزئیات این داستان درگیری ها و وقت گذرانی های کلارک با ویل 35 ساله است. فقط 6 ماه زمان برای او باقی مانده است تا شاید از تصمیم خود برای پایان دادن به زندگی اش برگردد و امید اصلی داستان برای نجات زندگی ویل لوییزا می باشد تا شاید بتواند امید و زندگی جدیدی به ویل ببخشد در طی این مدت که کلارک به عنوان پرستار ویل بود و توانست در ویل تغییراتی را ایجاد کند خانواده ترینر فکر می کردند که پسرشان از تصمیمش منصرف شده است و تمام امیدشان برای ادامه زندگی ویل به لوییزا بود اما ویل در زمان موعود همه آنها را غافلگیر کرد و خود را به آغوش مرگ سپرد.

مشخصات کلی کتاب من پیش از تو:

نویسنده:جوجو مویز

انتشارات:نشر آموت

قطع:رقعی 

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه :236

موضوع:داستانهای انگلیسی

قیمت و خرید کتاب من پیش از تو:

خرید آنلاین کتاب من پیش از تو با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور ودر کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.