خانه / کودک و نوجوان / کتاب کودک و نوجوان / کتاب داستان نوجوان / داستان های شاهنامه 4( سر نیزه های جادویی)

داستان های شاهنامه ۴( سر نیزه های جادویی)قیمت: ۵۸,۰۰۰ ۴۹,۳۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789645452627

توضیحات

معرفی کتاب سر نیزه های جادویی:

«سرنیزه‌های جادویی» با شروع نبرد بین دیوان هوشنگ شاه آغاز می‌شود. سپاهیان هوشنگ نمی‌توانند پیروز شوند و دیوان از سنگ‌های سرنیزه‌شان محافظت می‌کند. اما در پایان روز، با رعد و برق آسمان، نبرد بین آدمیان و دیوان به پایان می‌رسد. دیوان این رعد و برق را به عنوان خشم آسمان تفسیر می‌کند. هوشنگ شاه برای پیدا کردن چاره‌ای برای شکست دادن دیوان، سپاهیانش را به دنبال سنگی سخت و ناشکسته می‌فرستد. در نهایت، با استفاده از نیزه‌های آهنی، دیوان به شکست می‌خورد.

درباره نویسنده شاهنامه، ابوالقاسم فردوسی:

فردوسی، شاعر حماسه‌سرای ایرانی و سرایندهٔ شاهنامه، حماسهٔ ملی ایران بوده است. او در هفتاد و یک سالگی شاهنامه را به پایان رساند و تعداد زیادی اثر ادبی نیز به او نسبت داده شده است. فردوسی در زمانی که جنبش استقلال‌خواهی در ایران رواج داشت، زندگی می‌کرد و از هنر سخنوری استفاده کرد. او زبان عربی می‌دانست اما در نثر و نظم عرب چیرگی نداشته است.

مشخصات کتاب سر نیزه های جادویی:

نویسنده: ابوالقاسم فردوسی

ناشر: خانه ادبیات

قطع: رحلی

نوع جلد: گالینگور

تعداد صفحه: 24

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب داستان نوجوان بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب سر نیزه های جادویی:

خرید کتاب کودک و نوجوان از جمله کتاب سر نیزه های جادویی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۱۴۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۶۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۱۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۶۰,۰۰۰ تومان