خانه / کودک و نوجوان / کتاب کودک و نوجوان / کتاب داستان نوجوان / علوم ترسناک مجموعه نهم

علوم ترسناک مجموعه نهمقیمت: ۵۰,۰۰۰ ۴۲,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789643495343

توضیحات

معرفی کتاب علوم ترسناک 9 :

در این مجموعه علوم ترسناک، مفاهیم علمی، مسائل زیستی و فناوری‌های گوناگون به شکلی نو و بی‌سابقه و با زبانی طنزآمیز و تصاویری جذاب، بررسی و تحلیل می‌شود. این کتاب‌ها به طور حتم نوجوانانی را که به هر دلیل نسبت به طرح مطالب علمی اشتیاق ندارند، جذب خواهد کرد.

توضیحات راجع به کتاب علوم ترسناک 9 : 

«علوم ترسناک (مجموعه نهم)» نوشته نیک آرنولد، از مجموعه علمی «علوم ترسناک» منتشر شده است. نیک آرنولد محقق و نویسنده‌ی مشهور انگلیسی است که در سال ۲۰۰۰ با نوشتن کتاب میکروب‌های ترسناک مجموعه علوم ترسناک را آغاز کرد. 

علوم ترسناک از محبوب‌ترین مجموعه‌ها در جهان است و شامل چهل عنوان کتاب می‌شود. نیک آرنولد برای این مجموعه در سال ۲۰۰۴ جایزه مجموعه‌ها را دریافت کرد. تونی ساله (Tony de Saulles) نیز تصویرگری‌های جذاب این مجموعه را انجام داده است. کتاب‌های این مجموعه در ۲۴ کشور منتشر شده است و تاکنون ۴ میلیون نسخه از آن تنها در انگلستان به فروش رسیده است.

این مجموعه در ایران نیز از محبوب‌ترین مجموعه‌هاست و نشر پیدایش ۳۶ جلد از این مجموعه را با ترجمه‌های مترجمانی خوبی چون محمود مزینانی، گیتا حجتی، فاطمه مظفرنژاد، فیروزه معراج و داود شعبانی برای نوجوانان منتشر کرده است. مجموعه نهم علوم ترسناک شامل دو کتاب «ستارگان و سیاره‌های ترسناک» و «نبرد ترسناک برای پرواز» است. در این مجموعه با تلاش طاقت‌فرسای بشر برای رسیدن به آسمان‌ها و این که در این راه چه هزینه‌هایی متحمل شدیم آشنا خواهید شد. سپس پا به فضای خارجی خواهید گذاشت و با سیارات و ستارگان عجیب آشنا می‌شوید.

برشی از کتاب علوم ترسناک 9 :

فیلم‌های فضایی، خیلی جالب هستند، مگر نه؟ خیلی‌ها مثل شما از فضاپیماهای تندرو، سیاره‌های در حال نابودی و موجودات فضایی لزج و تف‌ریز، سیاره‌های در حال نابودی و موجودات فضایی لزج و تف‌ریز، خوش‌شان می‌آید. اما وقتی یکی از آن معلم‌هایی که کارشان حال‌گیری است، می‌گوید: «همه‌ی این صحنه‌ها ساختگی هستند.»، چه حالی به شما دست می‌دهد؟ ای کاش معلم‌تان این نکته را هم به شما بگوید که حیات واقعی در فضای بیرونی،‌ حتی از ترسناک‌ترین فیلم‌های فضایی هم ترسناک‌تر است!

مشخصات کلی کتاب علوم ترسناک 9 :

نویسنده : نیک آرنولد

انتشارات : پیدایش

قطع : رقعی

نوع جلد : گالینگور

تعداد صفحه : 392

موضوع : ترسناک

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب داستان نوجوان بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب علوم ترسناک 9:

خرید کتاب کودک و نوجوان از جمله کتاب علوم ترسناک 9 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۳۲,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۱,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۴,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۳۲۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۶۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۳۹,۰۰۰ تومان