خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / دلایلی برای زنده ماندن

دلایلی برای زنده ماندن


کد محصول: ۱۲۴۳۴۵

قیمت: ۱۸۰,۰۰۰ ۱۵۳,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786004364164
  • مت هیگ
  • نشر علمی و فرهنگی

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب دلایلی برای زنده ماندن اثر مت هیگ:

کتاب «دلایلی برای زنده ماندن» اثری نوشته ی «مت هیگ» است که نخستین بار در سال 2015 به چاپ رسید. زنده بودن به معنای واقعی، چه احساسی است؟ جهان «مت هیگ» در 24 سالگی اش، در هم شکست. او نمی توانست راهی برای ادامه دادن به زندگی پیدا کند. این کتاب، داستانی واقعی درباره ی این است که «هیگ» چگونه این بحران را پشت سر گذاشت و بر بیماری و مشکلی غلبه کرد که او را تا آستانه ی نابودی پیش برد و مجبورش کرد که زندگی کردن را دوباره بیاموزد. کتاب «دلایلی برای زنده ماندن» اثری تکان دهنده، طنزآمیز و لذت بخش است که به کاوش در پاسخ های گوناگون برای سه سوال می پردازد: چگونه می توان بهتر زندگی کرد، بهتر عشق ورزید، و زنده بودن به معنای واقعی را تجربه کرد؟ «هیگ» در مورد این اثر بیان می کند: «این کتاب را نوشتم چون قدیمی ترین کلیشه ها، درست ترین ها هستند. زمان، زخم ها را التیام می بخشد.»

درباره نویسنده این کتاب، مت هیگ:

مت هیگ، زاده ی 3 جولای 1975، رمان نویس و روزنامه نگار انگلیسی است.هیگ در شفیلد به دنیا آمد. او در دانشگاه هال به تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی و تاریخ پرداخت. هیگ تا به حال آثاری داستانی و غیرداستانی را هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان به رشته ی تحریر در آورده است. او در بیست و چهار سالگی به افسردگی شدیدی مبتلا شد اما توانست آن را پشت سر بگذارد.

مشخصات کتاب دلایلی برای زنده ماندن:

نویسنده: مت هیگ

مترجم: گیتا گرکانی

ناشر: علمی فرهنگی

قطع: رقعی

نوع جلد: شومیز

تعداد صفحه: 229

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب رمان خارجی  بر روی لینک رنگی کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتاب هایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب دلایلی برای زنده ماندن:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب دلایلی برای زنده ماندن با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۱۲۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۲۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۹۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۴۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۹۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۳۷,۰۰۰ تومان