خانه / انواع کتاب / کتاب زبان خارجه / کتاب فرهنگ لغت / واژه نامه آلمانی-فارسی menschen B1

واژه نامه آلمانی-فارسی menschen B۱قیمت: ۱۴۳,۰۰۰ ۱۲۱,۵۵۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786009688364
  • -
  • نشر زبان مهر

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1
کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1 ترجمۀ محمودرضا ولی خانی، حاوی تمامی لغات جدید کتاب‌ آموزشی MENSCHEN Kursbuch مقاطع B1.1 و B1.2 به صورت درس به درس و تمرین ‌به‌ تمرین همراه با معنی است.

این واژه‌‌نامه حدوداً شامل 2000 لغت (مدخل) است که در کنار اسامی، جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده‌. (ویرایش دوم این کتاب در تاریخ 1400/02/19 جایگزین شده است.)

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند.

واژه‌ نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN B1» و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1» به همراه متون درک مفهومی صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی MENSCHEN Kursbuch مقطع B1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

برای کسانی که دوره‌ی A2 را به پایان رسانیده‌اند واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 در کنار واژه‌نامه‌های MENSCHEN مقاطع A1 و A2 منبعی مطمئن برای دوره‌ی «لغات» آزمون گوته مقطع B1 می‌باشد، چرا که در این سه واژه‌نامه لغات آزمون گوته B1 علامت‌گذاری شده‌ به این شکل که لغات بالاتر از B1 در این واژه‌نامه‌ها به صورت اریب (ایتالیک) نگاشته شده‌‌ است.

این واژه‌نامه در کنار کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN B1 و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1»، کتاب «10 نمونه آزمون گوته مقطع B1» و متون صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی Kursbuch MENSCHEN بستری محکم و قابل اطمینان برای قبولی در آزمون گوته مقطع B1 ایجاد کرده‌ است.

۱۵%
15 تخفیف ۳۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۴۳,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۵۰,۰۰۰ تومان