خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب علمی و تکنولوژی / پایان جهان

پایان جهانقیمت: ۱۸۵,۰۰۰ ۱۵۷,۲۵۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786002537539
  • کتی مک
  • نشر پارسه

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب پایان جهان:

 از زمان‌های دور، انسان‌ها همیشه به پایان جهان فکر کرده‌اند. از منجمان و پیشگویان گرفته تا عالمان دینی، همه‌ی آن‌ها به این موضوع فکر کرده و معتقد بوده‌اند که این جهان یک روزی پایان خواهد یافت. هرچند که ما امروزه با تمام پیشرفت‌ها و دانشی که به دست آورده‌ایم، فقط پنج درصد از جهان را شناخته‌ایم. این نشان می‌دهد که هنوز هم جهان را به خوبی نمی‌شناسیم. اما این احساس نادانی ما را از جستجو و کشف جلوگیری نکرده است. کتی مک در کتاب "پایان جهان: از منظر اخترفیزیک" به بررسی امکاناتی که باعث پایان جهان می‌شوند پرداخته است. او پنج فرضیه‌ی احتمالی را بررسی کرده و با استفاده از یافته‌های اخترشناسی و فیزیک، به توضیح آن‌ها پرداخته است. این کتاب برای علاقه‌مندان به این موضوع مطالعه جذابی خواهد بود.

درباره نویسنده این کتاب، کتی مک:

کتی مک کیهان شناسی و استاد دانشگاه در ایالت کارولینای شمالی آمریکا است. او در سال ۱۹۸۱ متولد شده و تحقیقاتش در حوزه‌های تاریکی ماده، پوسیدگی خلا و دوران دوباره سازی را بررسی می‌کند.

مشخصات کتاب پایان جهان:

نویسنده: کتی مک

مترجم: مریم درودیان

ناشر: پارسه

قطع: رقعی

نوع جلد: شومیز

تعداد صفحه: 264

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب فلسفه و عرفان بر روی لینک نارنجی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب پایان جهان:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب پایان جهان با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۷۲,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۶۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۳۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۱۰,۰۰۰ تومان