خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / مداد طراحی و ذغال / کرتاکالر ست 40057

کرتاکالر ست ۴۰۰۵۷قیمت: ۳,۳۶۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات ست 40057 کرتاکالر :

ست طراحی آلتیو کرتاکالر یک ست 35 تکه مناسب برای تکنیک‌­های طراحی روغنی و طراحی با گرافیت‌­های آبرنگی و نیز طراحی‌­های مخلوط آب و گچ پاستل می‌­باشد. این ست شامل مداد­های کنته (سفید،آجری روغنی و خشک، قهوهای تیره و روشن مشکی روغنی و زغالی)، مداد گرافیت آبرنگی(8B)، مداد طراحی فاین آرت (HB FINE ART)، شمش گرافیت (9B)، شمش گرافیت حلال در آب سه عدد رنگی، مداد (4B)، گچ پاستل پنج رنگ، استیک زغال فشرده پهن، استیک گرافیت پهن، پاککن خمیری، پاککن شمش، محوکن، تراش، اتود طراحی (5mm)، مغز اتود طراحی 5mm در رنگ­های سفید،آجری، قهوه ای تیره و روشن، گرافیت روغنی، گرافیت زغالی دو عدد می‌­باشد. تمام محصولات این ست غیر سمی بوده و در تولید آن از پیگمنتهای طبیعی و انرژی‌­های تجدید پذیر استفاده شده و دوستدار محیط زیست میباشد.

کرتاکالر به ادعای خود در سال ۱۹۵۰ شروع به تولید مداد طراحی، کنته، ست طراحی، انواع ذغال و مداد کربنی و غیر کرده است و تنها سازنده اتریشی ست طراحی آلتیمو کرتاکالر است.

طراحی مرحله‌ای است که طراحان با ترسیم نقطه، خط و سطح بافت؛ ایده و تصویر ذهنی خود را روی سطح کار پیاده می‌کنند. به همین دلیل در دسترس بودن لوازم طراحی مناسب با سبک کار طراح بسیار اهمیت دارد و کرتاکالر برای این نیاز هنرمندان مجموعه‌های ست طراحی کرتاکالر را تولید کرده است.

 

مشخصات ست 40057 کرتاکالر :

ابعاد

۳۲x۲۲x۱ سانتی‌متر

وزن

۳۰۰ گرم

درجه سختی نوک

HB

جنس جعبه

فلز

کشور مبدا:

اتریش

قیمت و خرید ست 40057 کرتاکالر :

خرید ست 40057 کرتاکالر  با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.