خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / پاک کن و غلط گیر / تومبو پاک کن اتودی 2.5 طوسی

تومبو پاک کن اتودی ۲.۵ طوسیقیمت: ۱۷۶,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاک کن اتودی تومبو 2.5 میلی متری:

پاک کن مکانیکی تومبو(تامبو) گرد Tombow Mono Zero ، از انواع پاک کن اتودی مناسب برای طراحی وسیاه مشق است. این پاکن مکانیکی ساخت ژاپن است و دارای قطر 2.3 میلی متر پاکن است.دسته قلم خوش دست و در رنگهای جذاب ارائه شده است و بسیار کم جا ومناسب برای حمل است.

کاملا شبیه به اتود کار میکند و با فشار دکمه پاکن بیرون آمده و پس از اتمام پاکن می توان پاکن جدیدی در آن قرار داد.

پاکن اتودی شامل پاکن هایی با مکانیزم اتود بوده و در انواع کلفت و نازک موجود است. نوع بسیار نازک آن را پاکن مونو زیرو می گویند. از این ابزار عموما در سطوح نسبتا کوچک طراحی و ترسیم نورها و جزئی پردازی استفاده می شود. مغز این پاکن در صورت تمام شدن، به صورت جداگانه نیز به فروش می رسد. پاکن اتودی قدرت سفیدکنندگی نسبتا خوبی دارد اما در مقایسه با قدرت سفید کنندگی پاکن برقی، توان کمتری دارد.

َاشتباه، جزئی از نوشتار و طراحی است، برای پاک کردن اشتباهات، همیشه میبایست بهترین ابزار را انتخاب کرد، تومبو برندی ژاپنی است که تولید کننده انواع نوشت افزار است، پاک کن مکانیکی-اتودی تومبو مدل مونو زیرو یکی از محصولات بسیار با کیفیت و خوش دست این برند ژاپنی است، ضخامت پاکن 2.3 میلی متر است که برای پاک کردن نقاط حساس بسیار کارآمد است، پاک کن مکانیکی مونو زیرو دارای یک نوک محافظ استیل است که از پاک کن در برابر آسیب دیدگی محافظت میکند، همچنین با وجود گیره ی نگهدارنده به راحتی میتوانید پاک کن اتودی مونو زیرو را همراهتان داشته باشید، وزن کم، کیفیت ساخت بالا و اندازه ی پاک کن، از ویژگی های مونو زیرو است، پاک کن اتودی مونو زیرو در تنوع رنگ فوق العاده جذاب تولید شده و هر شخص با هر سلیقه ای را مجذوب خود میکند. تمامی این ویژگی ها تومبو را به یک انتخاب هوشمندانه تبدیل کرده است.

 

قیمت و خرید پاک کن اتودی تومبو 2.5 میلی متری :

خرید لوازم هنری از جمله پاک کن اتودی تومبو با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود