خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب سرگذشتنامه / فرشتگانی در لا به لای گیسوانم

فرشتگانی در لا به لای گیسوانم


کد محصول: ۱۴۵۶۷۱

قیمت: ۳۸۰,۰۰۰ ۳۲۳,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786001182648
  • -
  • نشر ذهن‌آویز

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب فرشتگانی در لا به لای گیسوانم:

در کتاب «فرشتگانی در لابه لای گیسوانم»، این زندگی نامه نشاط آور ، یک عارف ایرلندی امروزی برخوردها و گفتگوهای زنده خود را با فرشتگان و ارواح که تمام زندگی اش را می شناسند، به اشتراک می گذارد.

"لورنا برن" به طور فیزیکی هر روز فرشته ها را می بیند و با آنها صحبت می کند و این کار را از زمان کودکی انجام می دهد. او در کودکی تصور می کرد که همه می توانند فرشته هایی را ببینند که همیشه او را همراهی می کردند. با این حال ، بزرگسالان اغلب مشکوک بودند و نگران بودند که به نظر نمی رسد لورنادید بر دنیای اطراف خود تمرکز کند. امروزه افراد بیمار و مضطرب از سراسر جهان برای آسایش و شفا به سمت او کشیده می شوند و متکلمان با ادیان مختلف از او راهنمایی می خواهند.

کتاب «فرشتگانی در لابه لای گیسوانم» وقایع نگاری پر جنب و جوش و عمیقا الهام بخش از داستان زندگی قابل توجه لورنا است. او با استناد به حس شگفت انگیز خود ، توصیف می کند که گویا در ایرلند فقیر شده است و با مرد رویایی خود ازدواج کرده است.

کتاب «فرشتگانی در لابه لای گیسوانم» پاسخ های قاطع خوانندگان از اقشار مختلف مردم را جلب کرده است ، به آنها امید می دهد و به آنها کمک می کند بفهمند که صرف نظر از اینکه چقدر احساس تنهایی می کنند ، همیشه یک فرشته نگهبان در کنار خود دارند.

بخشی از متن کتاب فرشتگانی در لا به لای گیسوانم:

یک روز عصر، همچنان که مشغول شستن دست هایم در دستشویی توالت داخل گاراژ بودم، به آینه نگریستم و ناگهان فرشته ای ظاهر شد. نخست فقط صورتش نمایان شد. او مرا به وحشت انداخت و من ده متر در هوا جهیدم. همچنان که چند قدم به عقب بر می داشتم، به نظرم رسید که آینه پیش رویم محو شد و فرشته ای به صورت کامل در برابرم ظاهر گردید. درخشش نورش، تمام آن مکان را نورانی و منور می ساخت! پیش از آن که سخن بگویم، آن فرشته زبان به صحبت گشود و نام مرا صدا زد. او گفت: «لرنا…! مرا با نام فرشته الیشا صدا کن…» آن فرشته، ماهیتی زنانه داشت و همچنان که دستش را پیش می آورد، هردو دست مرا در دستانش گرفت. دستانش درست به مانند پر می نمود. هنگامی که سرم را پایین آوردم تا به آن دست ها بنگرم، دیدم به راستی که شکل و ظاهر پر را نیز دارند؛ اما همزمان، به گونه ای توضیح ناپذیر، به شکل دست های بشری نیز بودند. من از این رو الیشا را به عنوان یک فرشته زنانه می نامم که همچون زنی دربرابرم ظاهر گردید.

مشخصات کتاب فرشتگانی در لا به لای گیسوانم:

نشر ذهن آویز

نویسنده:لرنا برن

مترجم:فریده مهدوی دامغانی

قطع رقعی

جلد شومیز

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب زندگینامه بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب فرشتگانی در لا به لای گیسوانم:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب فرشتگانی در لا به لای گیسوانم با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۷۹۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۹۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۴۵,۰۰۰ تومان