خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / جادوی باور

جادوی باورقیمت: ۱۰۵,۰۰۰ ۸۹,۲۵۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786226672429
  • -
  • کتیبه پارسی

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب جادوی باور:

باورهای شما می‌توانند زندگی‌تان را دگرگون کنند، به شرط اینکه آن‌ها را بشناسید و جدی بگیرید! در کتاب جادوی باور که اثری محبوب و پرفروش در میان آثار مشابه خود است، کلود مایرون بریستول به شما می‌آموزد که چگونه با تغییر نحوه‌ی اندیشه‌تان می‌توانید به سرعت رشد کنید و از خود انسانی به مراتب موفق‌تر بسازید.

درباره کتاب جادوی باور:

انسان بیشتر کارهایش را به صورت ناخودآگاهانه و تحت تاثیر باورهای رایجی که در ذهن خود دارد انجام می‌دهد. کم پیش می‌آید که درباره‌ی موضوعی به طور جدی و متمایز بیندیشد و بعد تصمیم بگیرد؛ معمولا عادت‌ها هستند که شخصیت آدمی را می‌سازند و زندگی‌اش را پیش می‌برند. اما این عادت‌های فکری و رفتاری از کجا سرچشمه می‌گیرند؟ کلود ام بریستول (Claude Bristol) اینگونه پاسخ می‌دهد: از ناخودآگاه!

بریستول در کتاب جادوی باور (The Magic of Believing) که یک اثر انگیزشی کلاسیک است، نشان می‌دهد که قدرت باورهای شما بسیار بیشتر از آن است که خودتان تصور می‌کنید؛ تا جایی که می‌توانید با تغییر ذهنیت خود، به تغییر و بهبود زندگی‌تان امیدوار باشید.

مطالب این کتاب همگی بر پایه‌ی تحقیقات علمی معتبر است. در فصول ابتدایی یافته‌هایی بررسی شده‌ که نشان می‌دهند ذهن چگونه مفاهیم را می‌سازد و به خدمت می‌گیرد. سپس درباره‌ی ناخودآگاه و نحوه‌ی عملکرد آن توضیحاتی داده شده است. و بالاخره، بخش اعظم کتاب به ارائه‌ی تکنیک‌های عملی‌ای اختصاص داده شده که به شما در جهت ارتقای عملکرد ذهنتان یاری می‌رساند. تکنیک‌هایی چون تلقین و روش آینه و... که همگی در راستای تبدیل ذهنیات شما به واقعیات عمل می‌کنند.

کتاب جادوی باور برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این اثر برای تمام افرادی که به دنبال راهکارهایی برای کسب موفقیت در عرصه‌های گوناگون زندگی، خصوصا عرصه‌های کاری و اقتصادی هستند، مفید و سودمند خواهد بود.

با کلود مایرون بریستول بیشتر آشنا شویم:

وی در سال 1891 به دنیا آمد. تحصیلاتش در زمینه‌ی حقوق بود و در حیطه‌ی روزنامه‌نگاری نیز فعالیت‌هایی جدی و مهم داشت. مهم‌ترین کتاب بریستول، جادوی ذهن است که در سال 1948 منتشر شد و بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید. از این اثر امروزه به عنوان کتابی کلاسیک در میان کتب انگیزشی و موفقیت یاد می‌شود.

در بخشی از کتاب جادوی باور می‌خوانیم:

برای درک بهتر این موضوع، باید فکر و پدیده‌های فکری را بررسی کنید. هیچ‌کس نمی‌داند فکر واقعاً چیست جز نوعی کنش ذهنی؛ مانند برق که عنصری ناشناخته است، اما جلوه‌های آن را می‌توان در همه‌جا مشاهده کرد. ما آن را در رفتار و گفتار یک کودک، یک فرد سالخورده، حیوانات و تا درجات مختلف در هر موجود زنده‌ای می‌بینیم. هرچه بیشتر اندیشه را مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم، بیشتر متوجه می‌شویم که این نیروی فوق‌العاده چیست و قدرت‌ آن تا چه اندازه نامحدود است.

در حین خواندن این متن به اطرافتان نگاه کنید. اگر در یک اتاق مبله هستید، چشمانتان به شما می‌گوید که به تعدادی اشیاء بی‌جان نگاه می‌کنید. این واقعیت تا آن جا که به درک بصری مربوط می‌شود درست است، اما شما در واقع در حال نگاه کردن به اندیشه‌ها یا ایده‌هایی هستید که حاصل خلاقیت یک انسان هستند. در ابتدا همان اندیشه بود که مبلمان را خلق کرد، شیشۀ پنجره را ساخت و به پارچه‌ها و روکش‌ها شکل داد.

اتومبیل‌ها، آسمان‌خراش‌ها، هواپیماهای بزرگ که از استراتوسفر می‌گذرند، چرخ‌های خیاطی، سنجاق‌های کوچک چگونه به‌وجود آمده‌اند؟ از آن نیروی عجیب، یعنی فکر! با تجزیه و تحلیل بیشتر، می‌فهمیم که این دستاوردها و در حقیقت کل دارایی‌های ما -هزار و یک چیز- حاصل تفکر خلاق هستند. رالف والدو امرسون معتقد بود که اندیشه، اساس هر عملی است؛ وقتی این موضوع را درک کنید، متوجه می‌شوید که جهان ما با تفکر مدیریت می‌شود و همتای هر چیز در جهان خارج، در اصل در ذهن وجود دارد. یعنی دقیقاً همان چیزی که بودا قرن‌ها قبل گفت: «آن‌چه هستیم نتیجۀ طرز تفکر ماست.»

فهرست مطالب کتاب:

پیش‌گفتار
فصل اول: چگونه به قدرت باور پی بردم
فصل دوم: آزمایشات انجام شده روی خمیرمایۀ ذهن
فصل سوم: واقعیت نا‌خودآگاه چیست؟
فصل چهارم: قدرت تلقین
فصل پنجم: هنر تصویرسازی ذهنی
فصل ششم: تکنیک آینه برای فعال‌سازی ناخودآگاه
فصل هفتم: چگونه افکارتان را به واقعیت تبدیل کنید
فصل هشتم: زنان و علم باور
فصل نهم: باور باعث رخ ‌دادن اتفاقات می‌شود

مشخصات کلی کتاب جادوی باور:

نویسنده:کلود مایرون بریستول

مترجم:مریم پورگلوی

ناشر:کتیبه پارسی

قطع:رقعی

جلد:شومیز

تعداد صفحات:264

قیمت و خرید اینترنتی کتاب جادوی باور:

خرید آنلاین کتاب جادوی باور با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران از فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۲۸۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۱۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۶۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۲۰,۰۰۰ تومان