خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / پاک کن و غلط گیر / استدلر پاک کن مارس کوچک 526 53

استدلر پاک کن مارس کوچک ۵۲۶ ۵۳قیمت: ۱۶,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاک کن مارس کوچک 526 53 استدلر :

پاک کن یک کالای مصرفی و پرکاربرد برای قشر وسیعی از افراد است. تفاوتی در سن و سال و مقطع تحصیلی ندارد همین که ابزار نوشتن دستتان مداد باشد ناخودآگاه به یک پاک‌کن نیاز خواهید داشت.

پاک کن استدلر مدل مارس کوچک 526 53  به دلیل نداشتن هیچ نوع مواد شیمیایی در مواد تشکیل دهنده پاک کن موجب میشود تا این محصول سالهای طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و فاسد نشود و همینطور برای کودکان سیف باشد

این پاک کن بدون ایجاد هیچگونه زباله ای مناسب برای نقاشان و طراحان می باشد و همینطور کسانی که عادت به کشیدن دست روی کاغذ بعد از نوشتن یا پاک کردن مطلبی دارند.

استدلرکه یکی از شناخته شده ترین برندهای تولید لوازم تحریر است قدمتی حدود سه قرن دارد. آغاز فعالیت این شرکت به سال ۱۶۶۲ میلادی برمی گردد .مرکز اصلی این شرکت شهر نورنبرگ آلمان است و موسس آن آقای فردریش استدلر است، محصولات سری نوریس اولین سری محصولات تولید شده این شرکت بودند.

استدلر یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نوشت افزار در آلمان است. نام استدلر از سال 1662 میلادی توسط فردریش استدلر به دلیل ساخت مداد نورنبرگ است. اما شهرت اصلی آن به دلیل شخصی به نام یوهان سباستین استدلر است که در سال 1835 یک کارگاه کوچک ساخت مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل کرد. امروزه استدلر 21 شعبه رسمی و 150 نمایندگی در سراسر جهان دارد که بالاترین استانداردها در طراحی، تکنولوژی عملکرد، حفظ محیط زیست و کیفیت برند در سطح جهان دارد. 

 

مشخصات پاک کن مارس کوچک 526 53 استدلر :

برند : استدلر

کشور مبدا محصول : آلمان 

نوع کالا : پاک کن 

بدون لاتکس و فتالات 

مقاوم در برابر فاسد شدن

بدون ایجاد هیچگونه زباله

 

قیمت و خرید پاک کن مارس کوچک 526 53 استدلر :

خرید نوشت افزار از جمله پاک کن مارس کوچک 526 53 استدلر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.