خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / پاک کن و غلط گیر / استدلر پاک کن رازو پلاست کمبی 526 BT30

استدلر پاک کن رازو پلاست کمبی ۵۲۶ BT۳۰قیمت: ۱۹,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاک کن رازو پلاست کمبی 526 BT30 استدلر :

پاک کن یک کالای مصرفی و پرکاربرد برای قشر وسیعی از افراد است. تفاوتی در سن و سال و مقطع تحصیلی ندارد همین که ابزار نوشتن دستتان مداد باشد ناخودآگاه به یک پاک‌کن نیاز خواهید داشت.

پاک کن رازو پلاست کمبی 526 BT30 استدلر به دلیل نداشتن هیچ نوع مواد شیمیایی در مواد تشکیل دهنده موجب میشود تا این محصول سالهای طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و فاسد نشود و همینطور برای کودکان سیف باشد

پاک کن استدلر مدل رازو پلاست کمبی 526 BT30 از ترکیب دو رنگ آبی و سفید میباشد که پاک کن آبی رنگ این محصول قابلیت این را دارد که جوهر خودکار و راپید را به راحتی پاک کند.وقسمت سفید رنگ هم مانند پاک کن های دیگر استدلر عمل میکند.

این پاککن بدون ایجاد هیچگونه زباله ای مناسب برای نقاشان و طراحان می باشد و همینطور کسانی که عادت به کشیدن دست روی کاغذ بعد از نوشتن یا پاک کردن مطلبی دارند.

استدلر یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نوشت افزار در آلمان است. نام استدلر از سال 1662 میلادی توسط فردریش استدلر به دلیل ساخت مداد نورنبرگ است. اما شهرت اصلی آن به دلیل شخصی به نام یوهان سباستین استدلر است که در سال 1835 یک کارگاه کوچک ساخت مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل کرد. امروزه استدلر 21 شعبه رسمی و 150 نمایندگی در سراسر جهان دارد که بالاترین استانداردها در طراحی، تکنولوژی عملکرد، حفظ محیط زیست و کیفیت برند در سطح جهان دارد. 

 

مشخصات پاک کن رازو پلاست کمبی 526 BT30 استدلر :

 

برند : استدلر

نوع کالا : پاک کن

کشور مبدا محصول : آلمان

بدنه دو رنگ : آبی و سفید

دارای فشردگی بیشتر در قسمت آبی

قسمت آبی رنگ درای قابلیت پاک شدن جوهر

بدون لاتکس و فتالات

بدون ایجاد هیچگونه زباله

 

قیمت و خرید پاک کن رازو پلاست کمبی 526 BT30 استدلر :

خرید نوشت افزار از جمله  پاک کن رازو پلاست کمبی 526 BT30 استدلر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.