خانه / کودک و نوجوان / کتاب کودک و نوجوان / کتاب علمی و آموزشی کودک / فلش کارت زبان آموزی نشانه های الفبا گلاسه وایت بردی

فلش کارت زبان آموزی نشانه های الفبا گلاسه وایت بردیقیمت: ۱۲۰,۰۰۰ ۱۰۲,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786005463514

توضیحات

معرفی و توضیحات فلش کارت زودآموز نشانه های الفبا :

فلش کارت آموزشی زود آموز (نشانه های الفبا) اثری است از انتشارات فرهنگ و هنر، حاوی مجموعه ای از فلش کارت ها که هر یک از آن ها به آموزش یکی از نشانه های الفبا همراه با ارائه مثال های گوناگون از آن ها اختصاص یافته است. فلش کارت های جای گرفته در بسته پیش رو به کودکان بالای یک سال این فرصت را می دهد تا با حروف و نشانه های الفبای فارسی آشنا شوند و کلمات گوناگونی را که این نشانه ها در آن به کار رفته اند بشناسند.

نشانه های الفبا تنها یک سری از مجموعه فلش کارت های آموزشی زود آموز است، مجموعه ای که میل و اشتیاق کودکان را به یادگیری می افزاید، امکان ایجاد ارتباطی سریع و آسان را با آن ها فراهم می آورد، حواس پنجگانه کودکان شنوا و ناشنوا را تقویت می کند، و می توان از آن به عنوان ابزار آموزشی در مراکز گوناگون و حتی ابزار کار در مراکز گفتار درمانی و توان بخشی استفاده کرد.

 

مشخصات فلش کارت زودآموز نشانه های الفبا :

نویسنده علیرضا مرتضوی کرونی ، فائقه مرتضوی کرونی
مترجم ندارد
انتشارات فرهنگ و هنر
سال چاپ 1401
موضوع زبان آموزی ، توان بخشی و گفتار درمانی
صفحات 60
زبان فارسی ، انگلیسی
قطع جیبی
 

قیمت و خرید فلش کارت زودآموز نشانه های الفبا :

خرید فلش کارت زودآموز نشانه های الفبا با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۴۳,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۱۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۵۴,۰۰۰ تومان