خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / انواع ماژیک / تاچ ماژیک براش 71

تاچ ماژیک براش ۷۱


کد محصول: ۱۳۰۹۳۹

قیمت: ۱۸۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 8809309664133

توضیحات

راندو چیست؟ (Render)

راندو یا به عبارتی همان رندر را می توان به عنوان ارائه نهایی محصول تعریف کرد. این ارائه به صورتی باید باشد تا تعامل بین مخاطب و پروژه به بهترین شکل صورت بگیرد. به طور مثال در فرآیند کلی راندو یا همان رندرینگ با اضافه کردن فیگورهای انسانی یا درختان متناسب با فضای پروژه تون یا حتی سایه افکنی و نورپردازی کیفیت ارائه پروژتون را به شدت افزایش دهید.

در رشته هایی مانند معماری، شهرسازی و عمران طراحان طرح های خود را به شکلی ارائه دهند که هرچه بیشتر و راحت تر قابل فهم و ارتباط گیری باشد.

طراحان به منظور ارائه زیبا و دقیق تر خود در طرح های اسکیسی و شیت بندی خود بر روی مهارت راندو حساب باز می کنند.

نکته مهمی که باید در این جا به آن اشاره کنیم تفاوت راندو و نقاشی است. شما با راندو کردن تلاش می کنید تا حدود خط هارا از هم جدا کرده و مرز مشخصی بین آن ها ایجاد شود ولی در نقاشی شما این خط هارا به وجود می آورید.

راندو را می توان به عنوان یک فن نیز تعریف کرد. طراحان به کمک آن ویژگی های خاص، زمان، اقلیم، بوم و غیره را بیان کرد

راندو به چه روش هایی انجام می شود؟

تکنیک راندو به طور کلی به سه شکل انجام می شود. خشک ، نیمه خشک ، خیس

ماژیک براش تاچ جز گروه نیمه خشک است . بهترین گزینه برای افراد تازه کار است اگر چه که افراد حرفه ای نیز از این وسیله بسیار استفاده می کنند.

 

راندو به وسیله تاچ ماژیک براش 71:

ماژیک تاچ ماژیک براش 71 از دسته ابزار نیمه مرطوب است که سریعا بر روی کاغذ یا مقواتون خشک می شود. تنوع رنگی که ماژیک دارد به شما این امکان را می دهد تا بسیاری از رنگ ها را در دسترس داشته باشید.

یکی از خاصیت هایی که تاچ ماژیک براش دارد این است که به کمک این ماژیک ها تغییرات تدریجی ایجاد کنید ۳ تا ۵ عدد از یک رنگ ماژیک داشته باشید. از روشن تا تیره. برای این کار در ابتدا با روشن ترین ماژیک چند بار روی کاغذ بکشید. سپس به وسیله رنگ بعدی که یک درجه تیره تر است رو روی قسمت یک سومی رنگ تون بکشید. این روند را با رنگ های بعدی هم انجام دهید تا فرآیند کامل شود و نتیجه ای نرم به دست آورید.

از ویژگی های تاچ ماژیک براش 71 می توان به این قسمت هم اشاره کرد که رنگهای ماژیک با روی هم کشیدن باهم ترکیب می شوند. برای مثال با کشیدن رنگ آبی روی رنگ زرد ، رنگ سبز به دست می آید. یا مثلا اگر یک دور با ماژیک بر روی کاغذ کشیده و بعد از دو الی سه دقیقه دوباره بر روی آن بکشید می توانید به بافت راه راه دست پیدا کنید.

 

چند نکته درباره تاچ ماژیک براش 71:

 سعی کنید تاچ ماژیک براش 71 را همیشه در هوای خنک نگهداری کنید. زیرا در هوای گرم ماژیک ها خشک می شود. اگر ماژیکی داشتید که خشک شده است می توانید با اضافه کردن مقداری کم حلال دوباره از آن استفاده کنید. ولی امکان دارد این کار باعث کاهش شدت رنگ ماژیک راندو شما شود.

ماژیک های قدیمی خود را دور نندازید .بلکه از آن ها برای ایجاد بافت های جذاب استفاده کنید. هرچه ماژیک راندو شما قدیمی می شود رنگ آن ضعیف می شود .ولی در عوض بافت های بسیار عالی روی برگه شما ایجاد می کند.

نقد و بررسی تاچ ماژیک براش 71:

مارکر که یکی از اصلی ترین و گران ترین ابزارهای ترسیمی در کار طراحی به حساب می آید و اشتباها با نام ماژیک در بین ما ایرانی ها شناخته شده است، این اشتباه از آنجا آغاز شده که اولین مارکرهای وارد شده به صورت تجاری در ایران، بنام و برند تجاری ماژیک و یا به عبارت صحیح تر مجیک Magic ارائه شده اند و نام این محصول را تحت تأثیر قرار داده تا حدی که این نام به صورت عادتی برای ما در آمده است. مارکرهای تاچ در بازار ایران، عمدتا از دو برند تاچ Touch ساخت کره جنوبی شامل 149 رنگ و زیگ Zig ساخت ژاپن که در یک مجموعه 106 رنگی عرضه می شوند و شما می توانید هر رنگ مورد نیاز خودتان رو به صورت تک و یا کلی، انتخاب و خریداری نمایید. ماژیک بر خلاف دیگر ابزار،مرطوب به کار برده می شود اما تقریباً سریع خشک می شود.رنگهای واقعی می توانند به آسانی بدون ترکیب رنگها یا استفاده از قلم مو به دست آیند.این ابزار چند کاره است و دایره وسیعی از رنگ و سر قلم را برای کاربران فراهم میکند و با ابزارهای دیگر مانند مداد رنگی تناسب دارد. برخلاف دیگر ابزارهای مرطوب از ماژیک میتوان تقریباً روی هر کاغذی استفاده کرد مانند کاغذ کالک و پوستی و ارزش ها و نتایج مختلفی را به وجود آورد.کار اصلی ممکن است بعد از مدتی محو شود به خصوص اگر در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد و یا زمانی طولانی از آن بگذرد ؛بنابراین به منظور نمایش آنها ،به کمک عکس یا تهیه کپی می تونا از این تاثیرات جلوگیری کرد.

ماژیک تاچ براش:

این ماژیک ها در 17 گروه از طیف های رنگی مختلف موجود می باشند.و دارای بدنه سفید است.

فرق ماژیک های تاچ بدنه سفید و بدنه مشکی:

ماژیک های تاچ بدنه سفید دارای یک سر تخت و یک سر قلمویی و براش هستند که کار کردن با آن مشابه کار با قلمو خواهد بود اما ماژیک تاچ بدنه مشکی دارای دو سر تخت و گرد است.

ویژگی های تاچ ماژیک براش 71:

با جوهر روان و دارای پایه‌ی الکل

دارای غلظت رنگ و پوشش‌دهی زیاد

مناسب برای انیمیشن، تصویرسازی، آثار معماری و اسکچ‌های طراحی داخلی و راندو

دارای دو سر مختلف تخت و قلمویی(براش)

با قابلیت ترسیم خطوط با ضخامت‌های مختلف- با قابلیت کنترل آسان جریان رنگ برای ترسیم دقیق

دارای بدنه‌ای با طراحی ارگونومیک مثلثی

لیز نخوردن ماژیک در دست به دلیل شکل مثلثی بدنه

بدون ایجاد لکه- بدون پخش شدن جوهر روی کاغذ چاپ شده

دارای درپوشی با طراحی ویژه برای جلوگیری از آسیب رسیدن به نوک

بدون بو

با رنگ‌های زنده

قابلیت شارژ مجدد جوهر

قیمت و خرید اینترنتی تاچ ماژیک براش PB71:

خرید تاچ ماژیک براش PB71 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.