خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / حلال انواع رنگ ها / وستا اسکاتیف 125 میل

وستا اسکاتیف ۱۲۵ میلقیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651353130

توضیحات

معرفی و توضیحات اسکاتیف 125 میل وستا:

نقاشی به وسیله رنگ روغن یکی از جذاب‌ترین و در عین حال دشوارترین تکنیک‌های اجرایی در هنر است و به نسبت میزان سختی این روش، آثاری که در آن خلق می‌شود جذاب و زیبا و دلربا هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند. یکی از مشکلاتی که نقاشان رنگ روغن با آن مواجه هستند، زمان خشک شدن رنگ‌ها روی بوم است. نخست اگر رنگ‌ها به مقدار لازم خشک نشده باشند با کیده شدن قلم مو روی یکدیگر، باعث مخلوط و نافرم شدن رنگ‌های می‌شود. همچنین در پایان کار تا نهایی شدن و رسیدن به مرحله فیکس شدن، ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا رنگ‌ها روی بوم کاملاً خشک شوند؛ به همین دلایل نقاشان عموماً از مکمل‌هایی برای سرعت دادن به زمان خشک شدن رنگ استفاده می‌کنند.

اسکاتیف (Scative) وستا مایعی است بی رنگ و با بویی ضعیف و قابل اشتعال که منظور سرعت بخشیدن به زمان خشک شدن رنگ به کار می‌رود. توصیه می‌شود استفاده از این ماده در رنگ با احتیاق و دقت کامل انجام شود، چرا که استفاده از از مقادیر زیاد این ماده در رنگ روغن، باعث ایجاد چین‌خوردگی و چروک رنگ می‌شود. در نقاشی‌هایی که چندین لایه رنگ روی کار باید اجرا شود، خشک شدن لایه‌هایی پایینی در زمان کوتاه اهمیت دارد تا بتوان پیشرفت کار را افزایش داد، اسکاتیف (یا اسکاتیو) به عنوان یک خشک‌کن سریع شناخته می‌شود؛ امّا باید توجه داشت استفاده زیاد از خشک‌کن‌های سریع توصیه نمی‌شود، چون بهتر است رنگ حالت خمیری خود را به مرور زمان از دست بدهد تا ماندگاری و جلای بیشتری داشته باشد و همچنین چسبندگی بالاتری به سطح تابلو از خود نشان دهد، در مجموع توصیه می‌شود این این خشک‌کن برای اجرای کارهای چندین لایه مانند سبک‌های رئال استفاده شود.

 

مشخصات اسکاتیف 125 میل وستا:

اسکاتیف بی‌رنگ و دارای بوی کم

به دلیل قابل‌اشتعال بودن، در هنگام استفاده احتیاط شود.

حجم: 125 میل

کشور سازنده: ایران

 

قیمت و خرید اسکاتیف 125 میل وستا:

خرید آنلاین اسکاتیف 125 میل وستا با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.