خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / سایر ملزومات هنری / وستا جسو سفید 500 میل

وستا جسو سفید ۵۰۰ میلقیمت: ۱۵۶,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651618659

توضیحات

معرفی و توضیحات جسو سفید 500 میل وستا:

در همه تکنیک های نقاشی که از قلم مو و رنگ استفاده میشود و روی پارچه و بوم کشیده میشود باید دقت داشت که راحتی حرکت قلم مو و اثر پذیری پارچه و بوم خیلی مهم است و هرچه این موارد بهتر رعایت شوند هنرمند راحت تر ایفای نقش کرده و سریع تر به پیشرفت کار میرسد، علاوه بر سرعت با داشتن یک سطح صاف و پرداخت شده در زیر کار میتوان جزئیات بیشتر با دقت بالاتری را اجرا کرد و اثر نفیس تر و ارزشمند تری خلق کرد.

 

جسو به عنوان اولین ماده ای که زیر کار آورده میشود اهمیت بالایی دارد چون همه زحمات و رنگ گذاری های بعدی روی آن انجام میشود، در اجرای نقاشی با رنگ روغن، اکرلیک و … باید دقت داشت هرچه جذب رنگ و اثر گذاری رنگ روی پارچه بیشتر باشد قلم مو سخت تر حرکت کرده و آزادی عمل نقاش گرفته میشود و از طرفی شفافیت و زنده بودن رنگ ها از بین میرود، جسو به عنوان یک لایه محافظ و یک پوشش روی کل کار کشیده میشود و همه رنگ گذاری ها روی ان انجام میشوند.

 

جسو را میتوان با کاردک و یا با قلمو اجرا کرد و یک لایه نازک از ماده را روی سطح پارچه کشید، بسته به نوع جسو و موادی که در ساخت آن به کار رفته ضخامت جسو های استفاده شده میتواند متغییر باشد و بافت زمینه ای که ایجاد می کنند نیز متفاوت است.

 

برای این که سطحی نرم تر و ظریف تر داشته باشیم مخصوصا در کارهای نقاشی خط که میخواهیم سطحی نزدیک به کاغذهای خوشنویسی بدست بیاوریم میتوان بعد از خشک شدن با یک سمباده بسیار نرم سطح کار را پرداخت کرد و همه خلل و فرج آن را گرفت تا یک پارچه کاملا صاف و مناسب خوشنویسی داشت، این کار را برای نقاشی نسز میتوان انجام داد و حرکت قلم مو را نرم تر و روان تر کرد تا همه جرئیات را به خوبی بتوان کشید.

 

مشخصات جسو سفید 500 میل وستا:

کشور سازنده: ایران

برند: وستا

حجم: 500 میل

 

قیمت و خرید جسو سفید 500 میل وستا:

خرید آنلاین جسو سفید 500 میل وستا با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.