خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / آبرنگ حرفه ای / راما آبرنگ روسی 12 رنگ طلقی

راما آبرنگ روسی ۱۲ رنگ طلقیقیمت: ۱۰۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 4600395016431

توضیحات

معرفی و توضیحات آبرنگ روسی 12 رنگ طلقی راما:

آبرنگ 12 رنگ روسی راما یکی از نمونه های آبرنگ های قرصی شکل است که رنگ های بسیار کاربردی و جذاب آن با درخشندگی و پوشانندگی بالا در دو ردیف 6 تایی در جعبه ی طلقی شکل در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

آبرنگ 12 رنگ روسی راما (ramma 12 color) شامل رنگ های زیر است: مشکی، قهوه ای، ارغوانی، بنفش، قرمز، سرمه ای، نارنجی، آبی کاربنی، زرد، سبز تیره، سفید و سبز روشن.

آبرنگ راما بر خلاف سایر آبرنگها که جنسی خشک و گچی مانند دارند، چرب بوده و به همین دلیل دارای براقیت و پوشانندگی بسیار مناسب نسبت به هم نوعان خود می باشد. این آبرنگ قابل استفاده بر روی انواع مقوا و دفاتر مخصوص آبرنگ است. که مناسب برای هنرجویان و دانشجویان گرافیک ،نقاشی، معماری، طراحی لباس و در حالت کلی کلیه هنرمندان و علاقمندان به نقاشی با آبرنگ می باشد.

همانطور که می دانید آبرنگ یکی از متریال های پر کاربرد نقاشی و طراحی است که از رنگدانه و چسب ساخته می شود و بر اساس موادی که برای ساخت به کار می برند دارای کیفیت های متفاوتی هستند. در اینجا آبرنگ روسی راما نیز از مواد اولیه خوبی ساخته شده است که برای استفاده قابلیت حل در آب را دارند و به وسیله قلمو یا ایربراش قابل استفاده هستند.

آبرنگ راما 12 رنگ آبرنگ با کیفیت روسی هست. این آبرنگ دارای پیگمنت بالا و ماندگاری خوب روی نقاشی است. آبرنگ راما 12 رنگ نقاشی شما را شفاف و زنده نشان می‌دهد. اگر در ابتدای راه نقاشی آبرنگ هسیتید و یا اینکه یک نقاش حرفه‌ای هستید این محصول با کیفیت روسی بهترین گزینه برای شماست.

مشخصات آبرنگ روسی 12 رنگ طلقی راما:

دارای 12 رنگ زیبا و شاین

ساخته شده از رنگدانه هایی با کیفیت و پیگمنت بالا

دارای ارزش خرید در برابر قیمت

از نمونه آبرنگ قرصی دایره ای شکل

از نمونه آبرنگ های چرب محسوب میشود

دارای 2 ردیف 6 تایی رنگ در یک طبقه در یک جعبه طلقی

محصولی از برند راما کشور روسیه

آبرنگ روسی 12 رنگ راما قابل استفاده بر روی کاغذ و مقوا

مناسب برای هنرجویان,دانشجویان و کلیه علاقمندان به کار با آبرنگ

قیمت و خرید آبرنگ روسی 12 رنگ طلقی راما:

خرید آبرنگ روسی 12 رنگ طلقی راما با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.