خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / روان نویس نفیس / فابر کستل دیزاین بیسیک روان نویس فلزی مات 148462

فابر کستل دیزاین بیسیک روان نویس فلزی مات ۱۴۸۴۶۲


کد محصول: ۱۳۵۰۸۴

قیمت: ۸۳۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات روان نویس دیزاین بیسیک فلزی مات فابرکستل:

فابر کاستل Faber-Castell یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم اداری و لوازم تحریر در جهان است. این کارخانه در حقیقت به عنوان قدیمی‌ترین تولیدکننده لوازم تحریر دنیا شناخته می‌شود و هر سال نزدیک به ۲ میلیارد مداد می‌سازد.

روان نویس نوعی قلم است با جوهری روان که از مخزن به سوی نوک سرازیر می‌شود. جوهر روان نویس نسبت به خودکار دیرتر خشک می‌شود پس توصیه ما به شما این است که در حین استفاده از روان نویس جهت نوشتن تند .نویسی کنید

 یکی ازمهمترین مزایای روان نویس‌ها  امکان تعویض مخزن جوهر آن و شارژ مجدد است که همین امر آن را به یک کالای مقرون به صرفه تبدیل می‌کند.

روان‌نویس نوعی قلم به مانند خودکار می‌باشد با این تفاوت که در مغزی روان‌نویس، از جوهر مایع روان انباشت شده در یک ابر فشرده استفاده می‌گردد. دلیل انتخاب این نام هم دقیقاً به خاطر همین موضوع می‌باشد. روان‌نویس‌ها به مانند خودکارها برای نوشتن از یک مغزی یا به اصطلاح ریفیل در داخل خود استفاده می‌کنند. ریفیل‌ها معمولاً قابلیت تعویض دارند و در صورت تمام شدن جوهر داخل مغزی می‌توان از مغزی دیگری استفاده نمود.

مشخصات روان نویس دیزاین بیسیک فلزی مات فابرکستل:

جنس بدنه: فلز

نوع محصول: روان نویس

سایز نوک: متوسط (M)

مکانیزم: درب دار

بسته بندی:استاندارد

قابلیت شارژ مجدد: دارد

رنگ نوشتاری: آبی

قیمت و خرید روان نویس دیزاین بیسیک فلزی مات 148462 :

خرید آنلاین روان نویس دیزاین بیسیک فلری مات 148462  با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.