خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / انواع پاستل حرفه ای / گالری گچ پاستل031 سبز کاجی

گالری گچ پاستل۰۳۱ سبز کاجیقیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاستل گچی گالری شماره 031 سبز کاجی:

پاستل گچی گالری از رنگ دانه های پودری که به هم چسبیده اند ساخته شده است. رنگ مشکی این پاستل، بافتی نرم و مخملی به کار می دهد. از ترکیب پاستل گچی مشکی گالری با پاستل و مداد پاستل های سفید طیف وسیعی از خاکستری های را به دست می آورید. به خاطر تیرگی خوبی که دارد جایگزین مناسبی برای زغال است و در طراحی و اسکیس زدن های سریع و به ویژه سیاه قلم هم استفاده می شود.

برای ترکیب پاستل گچی مشکی با رنگ های دیگر می توانید پاستل ها را لایه به لایه روی هم بکشید. دقت کنید، به ترتیب از روشن ترین رنگ این کار را می کنید تا به تیره ترین رنگ و نهایت رنگ مشکی برسید

برای کشیدن نقاشی های ترکیبی می توانید از پاستل گالری به همراه مداد رنگی، مداد کنته، زغال استفاده کنید.

بعد از اتمام نقاشی حتما باید از فیکساتیو برای تثبیت پودر های پاستل استفاده کنید و گرنه به مرور زمان پودرها پخش شده و نقاشی خراب می شود. اسپری فیکساتیو تالنز و مایمری و وینزور بسیار با کیفیت هستند و برای تثبیت طراحی ها و نقاشی های پاستل گچی استفاده می شوند.

 

مشخصات پاستل گچی گالری شماره 031 سبز کاجی:

برند گالری

کشور سازنده چین

رنگ دانه های پودری با کیفیت

رنگ زنده و شفاف

مقاوم در برابر نور خورشید

تمام محصولات ما شامل تنوع بسیاری ست که شما میتوانید برای خرید گچ پاستل به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت و خرید پاستل گچی گالری شماره 031 سبز کاجی :

خرید لوازم هنری از جمله پاستل گچی گالری شماره 031 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.