خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب رمان خارجی / عاشقانه های کلاسیک (دزیره2)

عاشقانه های کلاسیک (دزیره۲)


کد محصول: ۸۸۹۹۶

قیمت: ۲۹۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789643697624
  • آن ماری سلینکو
  • نشر افق

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب کتاب دزیره 2 عاشقانه های کلاسیک نشر افق:

” دزیره ” نام دخترِ نوجوان، پر شور و البته کمی دست و پا چلفتی است که داستان زندگیِ اسرار آمیزش را در این رمان می خوانیم. او نوشتن سرگذشتش را در زمان جنگ فرانسه و از ماجرای زندانی شدن برادرش ” آتین ” و آشنایی با ” ژوزف بناپارت ” و برادرش ” ناپلئون بناپارت ” آغاز می کند. ژوزف و ژولی به هم علاقه مند شده و با هم ازدواج می کنند؛ اما علی الرغم رابطه ای عاشقانه بین ناپلئون و دزیره، آن ها موفق نشدند با یکدیگر ازدواج کنند و ناپلئون با بانویی پاریسی ازدواج کرد.  بعد از مدتی دزیره با ” ژان باپتیست ” آشنا و زندگی جدیدی را شروع کرد. ژان، پس از سال ها و بعد از متولد شدن تنها پسرشان ” اسکار ” به عنوانِ فرزند خوانده ی ” شارل سیزدهم ” پادشاه کشور سوئد انتخاب شد. حال آنها باید از فرانسه به سوئد مهاجرت کرده و با عنوان ملکه و پادشاه زندگی میکردند اما همه چیز به این آسانی پیش نرفت و …

جمله هایی از کتاب دزیره 2 عاشقانه های کلاسیک

شنیده بودیم ارتش اتریش هر لحظه ممکن است جلوی دروازه های ما برسد. گفته می شد قزاق ها حمله می کنند و همه ی خانه ها را آتش می زنند. ارتش پروس هم چند هفته پیش از رین گذشته بود و با فریاد پیش به سوی پاریس جلو می آمد. ناپلئون تلاش می کرد جلوی پیشروی متحدین را بگیرد. این جا در پاریس ما اطلاعی از جنگ های او نداریم. مونیتور فقط اخبار پیروزی ها را چاپ می کند. حالا کم تر مونیتور را می خوانیم. صدای توپ ها در تمام پاریس شنیده می شد. آیا صدای گلوله های توپ های ماست؟ اتریشی ها، پروسی ها و روسی ها؟

درباره آن ماری سلینکو:

وی در بین سال‌های ۱۹۳۰ تا ۱۹۵۰ رمان‌های پرفروشی را در آلمان به چاپ رساند. اگر چه او اصلیتی اتریشی داشت ولی در سال ۱۹۳۹، در آغاز جنگ جهانی دوم به همراه همسر دانمارکی اش به دانمارک پناهنده شد. چهار سال بعد از این واقعه، آن‌ها دانمارک را به مقصد سوئد ترک کردند و به آنجا پناهنده شدند. در آنجا شروع به نویسندگی و روزنامه نگاری کرد.

تعداد زیادی از رمان‌های او به فیلم تبدیل شده و به زبان‌های زیادی نیز ترجمه شده‌اند. آخرین اثر او دزیره بود که در سال ۱۹۵۱ در آلمان منتشر شد و شامل رویدادهای زندگی دزیره کلاری نامزد ناپلئون بناپارت که بعدها همسر ژان باتیست ( کارل چهاردهم پادشاه سوئد و نروژ ) و شهبانوی(ملکه )سوئد و نروژ شد می‌باشد.

فیلمی نیز بر اساس این رمان با بازی مارلون براندو  و جین سیمونز ساخته شده‌است.

مشخصات کتاب عاشقانه های کلاسیک (دزیره 2):

نویسنده: آن ماری سلینکو

مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی

ناشر: افق

قطع: جیبی

نوع جلد: گلینگور

تعداد صفحه: 560

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب رمان خارجی  بر روی لینک رنگی کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتاب هایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب عاشقانه های کلاسیک (دزیره 2):

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب عاشقانه های کلاسیک (دزیره 2) با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.