خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب رمان خارجی / جاسوسی که سقوط کرد

جاسوسی که سقوط کرد


کد محصول: ۱۴۸۵۵۹

قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789642093809
  • نشر ماهی

پشت جلد این کتاب آمده است

کتاب «جاسوسی که سقوط کرد» نوشته آرون برگمان

The Spy Who Fell to Earth

داستان جاسوسی که اسرائیل از او به نیکی یاد می‌کند را می‌توانید در کتاب «جاسوسی که سقوط کرد» نوشته آرون برگمان بخوانید. کتاب «جاسوسی که سقوط کرد» یک پیشنهاد جذاب و حیرت‌انگیز برای مطالعه است. کتاب حاضر از زندگی مروان و روابط دوستی‌اش با نویسنده‌ گزارشاتی دارد. بهتر است بدانید: اطلاعات کتاب براساس یادداشت‌ها و خاطرات نویسنده با اشرف مروان مردی عیَاش و باهوش است. داستان دوستی با مردی که بعضی او را بزرگ‌ترین مأمور مخفی قرن بیستم نام نهاده‌اند از کجا و چگونه آغاز می‌شود؟ چرا مرگ مروان شوک‌آور بوده است؟ مروان شخصی بود که هویتش برای چندین دهه از همه مخفی بود. تا اینکه روزنامه‌نگاری پیگیر توانست هویت او را فاش کند. جاسوسی که مصر برای مرگش، تشییع جنازه‌ای تاریخی و مهم برگزار می‌کند. شواهدی هم برای همکاری او با انگلیس است. اگرچه در ظاهر انگلیس ساکت مانده و اظهار نظری نکرده است! هیچ زمان علت مرگ این جاسوس مشخص نشد. او می‌خواست زندگینامه‌ای بنویسد که از دفترش دزدیده شد و پشت پرده ماجرا برای همیشه مخفی ماند. آرون برگمان نویسنده کتاب راز بزرگی را فاش کرده است. داستان اطلاعاتی ـ جاسوسی و نتیجه غریب آن همواره جای بحث و نظر دارد. همچنین سوالاتی از چگونگی مرگ و اینکه آیا مروان جاسوس دو جانبه بوده یا خیر هنوز برای همگان مبهم باقی ‌مانده است.

درباره نویسنده کتاب:

آرون برگمان (Ahron Bregman) نویسنده کتاب جاسوسی که سقوط کرد، در سال 1958 در اسرائیل به دنیا آمد. پس از 6 سال خدمت در ارتش، که در طی آن در کمپین لیتانی 1978 و جنگ 1982 لبنان شرکت کرد و به درجه سروانی رسید، ارتش را ترک کرد و در کنست مشغول به کار شد. به عنوان معاون پارلمانی او در اورشلیم و لندن تحصیل کرد و در سال 1994 دکترای خود را در رشته مطالعات جنگ در کالج کینگز به پایان رساند. او همچنین مشاور دانشگاهی و تهیه کننده دو مجموعه تلویزیونی بزرگ بی بی سی / پی بی اس بود: جنگ پنجاه ساله: اسرائیل و اعراب (1998) و صلح گریزان (2005). او در لندن زندگی می‌کند و در دپارتمان مطالعات جنگ، کینگز کالج لندن تدریس می‌کند.

جمله هایی از کتاب جاسوسی که سقوط کرد:

اما در سال ۱۹۹۸، وقتی مصاحبه‌ام با زعیرا برای شبکه بی‌بی‌سی تمام شد، او بی‌مقدمه و بدون آن‌که حرفش پیش آمده باشد به من گفت می‌تواند «مدرک محکمی» در اختیارم بگذارد که ثابت می‌کند آن مهمان ناخوانده و زنهاردهنده جنگ ملک حسین بوده است. بلافاصله فهمیدم زعیرا می‌خواهد با بهره‌جویی از من این سند را منتشر کند، سندی که نشان می‌داد مایر هشدار شاه اردن را نادیده گرفته، پس می‌توانسته است تحلیل زعیرا مبنی بر منتفی‌بودن جنگ را نیز نادیده بگیرد و بنابراین گناه غافلگیری اسرائیل هنگام حمله اعراب به گردن اوست.

مشخصات کتاب جاسوسی که سقوط کرد:

نویسنده: آرون برگمان

مترجم: مهدی نوری

ناشر: نشر ماهی

قطع: رفعی

نوع جلد: شومیز

تعداد صفحه: 124

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب رمان خارجی  بر روی لینک رنگی کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتاب هایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب جاسوسی که سقوط کرد:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب جاسوسی که سقوط کرد با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.