خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / پاک کن و غلط گیر / استدلر پاک کن رازو پلاست متوسط

استدلر پاک کن رازو پلاست متوسطقیمت: ۱۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاک کن رازو پلاست متوسط استدلر :

پاک‌کن یک کالای مصرفی و پرکاربرد برای قشر وسیعی از افراد است. تفاوتی در سن و سال و مقطع تحصیلی ندارد همین که ابزار نوشتن دستتان مداد باشد ناخودآگاه به یک پاک‌کن نیاز خواهید داشت

پاک کن رازو پلاست متوسط استدلر به دلیل نداشتن هیچ نوع مواد شیمیایی در مواد تشکیل دهنده پاک کن موجب میشود تا این محصول سالهای طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و فاسد نشود و همینطور برای کودکان سیف باشد 

این پاککن بدون ایجاد هیچگونه زباله ای مناسب برای نقاشان و طراحان می باشد و همینطور کسانی که عادت به کشیدن دست روی کاغذ بعد از نوشتن یا پاک کردن مطلبی دارند.

استدلر یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نوشت افزار در آلمان است. نام استدلر از سال 1662 میلادی توسط فردریش استدلر به دلیل ساخت مداد نورنبرگ است. اما شهرت اصلی آن به دلیل شخصی به نام یوهان سباستین استدلر است که در سال 1835 یک کارگاه کوچک ساخت مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل کرد. امروزه استدلر 21 شعبه رسمی و 150 نمایندگی در سراسر جهان دارد که بالاترین استانداردها در طراحی، تکنولوژی عملکرد، حفظ محیط زیست و کیفیت برند در سطح جهان دارد. 

 

مشخصات پاک کن رازو پلاست متوسط استدلر :

برند : استدلر 

نوع محصول : پاک کن

رنگ : سفید

سایز : متوسط 

بدون مواد شیمیایی 

کشور مبدا برند : آلمان 

 

قیمت و خرید پاک کن رازو پلاست متوسط استدلر :

خرید نوشت افزار از جمله پاک کن رازو پلاست متوسط استدلر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.