خانه / کودک و نوجوان / کتاب کودک و نوجوان / کتاب داستان نوجوان / دونده هزار تو 3(علاج مرگ)

دونده هزار تو ۳(علاج مرگ)قیمت: ۱۶۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786003533448

توضیحات

معرفی کتاب دونده هزارتو 3 (علاج مرگ) :

"علاج مرگ" سومین کتاب از مجموعه ی "دونده ی هزارتو" به قلم "جیمز دشنر" است که در آن همه چیز به خط پایان نزدیک می شود!
سازمان شرارت هیچ چیز برای توماس باقی نگذاشته و تمام چیزهایی که روزی برایش معنی داشته و عزیز بوده اند را از او ستانده است: زندگی وی ، خاطراتش و اکنون تنها دوستانی که برایش باقی مانده ،گلایدرها. اما دیگر پایان کار است. پس از اتمام نبرد ها، این آزمون آخر اوست. سازمان شرارت در صدد آن است که حافظه ی بازماندگان را بازگرداند اما آنچه سازمان شرارت نمی داند این است که توماس بسیار بیشتر از آنچه که آن ها فکر می کنند، به خاطر می آورد و همین کافی است که ثابت کند که او نمی تواند یک کلمه از آنچه می گویند را باور کند و به آن ها اعتماد کند. توماس هزارتو را شکست داد. او از سخت ترین آزمون ها جان سالم به در برد. او برای نجات دوستان خود هر خطری را به جان خرید. اما حقیقت ممکن است خطرناک تر از تصور توماس باشد و این حقیقت می تواند خاتمه بخش همه چیز باشد. دیگر زمان دروغ گفتن به پایان رسیده است. آیا کسی می تواند از "علاج مرگ" به قلم "جیمز دشنر" عبور کرده و زنده از این مهلکه بیرون بیاید؟

کتاب "علاج مرگ"، نوشته ی "جیمز دشنر"، کتاب سوم از سری کتاب های"دونده هزارتو" می باشد؛ فیلم سینمایی نیز با همین نام، بر اساس این کتاب و همین طور باقی کتاب های مجموعه ی "دونده هزارتو" ساخته شده است که با استقبال فراوانی روبرو گشته است.

 

توضیحات راجع به کتاب دونده هزار تو 3 (علاج مرگ):

کتاب دونده هزارتو – علاج مرگ جلد سوم از مجموعه کتاب های دونده هزارتو نوشتۀ جیمز دشنر می باشد. این مجموعه به عنوان محبوب ترین و بهترین رمان نوجوان انتخاب گردیده است و فروش بیش از ۳ میلیون نسخه را فقط در کشور آمریکا تجربه کرده است. این مجموعه توسط مینا موسوی ترجمه گردیده و انتشارات افق به چاپ رسانده است.

اینجا آخر خط است!سازمان شرارت همه چیز را از توماس گرفته: زندگی، خاطرات و حالا هم دوست هایش تنها یک آزمون دیگر باقی مانده تا آزمایش ها کامل شوند اما شرارت نمی داند که توماس تمام حوادث گذشته را به یاد دارد زمان دروغ به پایان رسیده اما حقیقت ممکن است خطرناک تر از چیزی باشد که توماس تصور می کند یعنی کسی از این ماجرا جان سالم به در می برد؟

برشی از کتاب دونده هزار تو 3 (علاج مرگ):

توماس با ناامیدی با آن قدرت نامرئی می جنگید و سعی می کرد کنترل ماهیچه هایش را در دست بگیرد. ولی چیزی خارجی بدنش را کنترل می کرد. برندا فریاد زد:((توماس، اونا دارن کنترلت می کنن! باهاش بجنگ! ))

با درماندگی دست های خودش را تماشا کرد که صورت برندا را کنار زد و او را زمین انداخت. جورج از جا پرید تا از برندا محافظت کند، ولی توماس با حرکتی سریع مشتی به چانه اش کوبید. جورج به عقب پرت شد و خون از گوشۀ لبش بیرون زد.

دوباره کلمات به زوراز دهان توماس بیرون آمدند: ((نمی تونم…بذارم…این کار رو بکنید!)) تا قبل از این کلمات مدام داشت تلاش می کرد فریاد بکشد و گلویش درد گرفته بود. انگار مغزش برای گفتن آن کلمه برنامه ریزی شده بود و او نمی توانست کلمه دیگری را به زبان بیاورد.برندا دوباره بلند شد. مینهو خشکش زده و انگار ماسکی از گیجی روی صورتش گذاشته بود. جورج خون روی چانه اش را پاک کرد: چشم هایش از عصبانیت آتش گرفته بودند…

 

مشخصات کلی کتاب دونده هزارتو 3 (علاج مرگ):

نویسنده :جیمز دشنر

انتشارات :افق

قطع :رقعی 

نوع جلد:شومیز 

تعدادصفحه :384 

موضوع :رمان کودک نوجوان 

 

قیمت و خرید کتاب دونده هزار تو 3 (علاج مرگ) :

خرید کتاب دونده هزارتو 3 (علاج مرگ) با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود .