خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / لمس انسانی

لمس انسانی


کد محصول: ۱۵۰۲۴۸

قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786222019259
  • میچ آلبوم
  • نشر قطره

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب لمس بشر
کتاب لمس بشر نوشتۀ میچ آلبوم، داستانی تخیلی و در عین حال ناخوشایند را از روند زندگی در یک شهر کوچک در میانۀ بیماری همه‌گیر کووید 19 (کرونا) به تصویر می‌کشد.

درباره‌ی کتاب لمس بشر (Human touch):

این کتاب بیانگر داستانی است که در زمان حال روایت و در یکی از نشریات آمریکا به صورت هفتگی منتشر می‌شود. این رمان به شما کمک می‌کند تا در این روزهای سخت که با ویروس کرونا همراه است، امید، شادابی و سرزندگی خودتان را از دست ندهید.

همان طور که ویروس کووید 19 در آمریکا ریشه می‌دواند، در گوشه‌ای از یک خیابان، چهار خانواده که همسایه هستند، به جدال با هم و جدایی از یکدیگر می‌پردازند. آن‌ها در اجتماع روز شنبه که طبق رسوم برگزار می‌شود، از یکدیگر فاصله می‌گیرند و نسبت به هم بی‌اعتماد هستند. اکنون دیگر اهمیت مراقبت و محافظت از خود بیشتر از مهربانی کردن با دیگران است.

در این بین به نظر می‌رسد تنها پسر هشت ساله‌ای به نام موسی نسبت به آنچه در اطرافش روی می‌دهد در امان است و همچنان به راحتی به بازی و خنده ادامه می‌دهد.

زمانی که مردم محله یکی‌یکی بیمار می‌شوند و تنها در خانه به استراحت می‌پردازند و دوران نقاهت را سپری می‌کنند، او مخفیانه به دیدارشان می‌رود و با اشتیاق آنان را در آغوش می‌گیرد. تا اینکه یک روز مادرش رازی را دربارۀ او فاش می‌کند، اینکه خون موسی از وی در برابر تمامی بیماری‌ها محافظت می‌کند! پس از آشکار شدن این راز پسرک به سرعت از همه سو تحت توجهات خوب و بد قرار می‌گیرد و در نهایت روزی ناپدید می‌شود و... .

با میچ آلبوم بیشتر آشنا شویم:

میچ آلبوم (Mitch Albom) روزنامه‌نگار، نمایش‌نامه‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس، نویسنده، مجری رادیو و تلویزیون و نوازنده در 23 می سال 1958 در نیوجرسی آمریکا زاده شد. عمده شهرت او به دلیل داستان‌های الهام‌بخش و مسائلی است که در کتاب‌ها، نمایش‌نامه‌ها و فیلم‌نامه‌هایش مطرح می‌کند.

ادبیات داستانی جوانان بیشترین ژانری است که او در آن به فعالیت می‌پردازد. میچ حرفه نویسندگی را از سال 1995 و بعد از دیدار با موری شوارتز آغاز کرد. موری استاد سابق میچ آلبوم بود و دیدارهای او با استادش منجر به خلق کتاب معروف و پرفروش سه‌شنبه‌ها با موری شد. کتاب‌های او تاکنون بیش از 40 میلیون نسخه به فروش رسیده و به 42 زبان ترجمه شده است.

از دیگر آثار او می‌توان به زمان‌دار، تارهای جادویی فرانکی پرستو، نخستین تماس تلفنی از بهشت، کمی ایمان داشته باش، برای یک روز دیگر، سه‌شنبه‌ها با موری و ... اشاره کرد.