خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب مدیریت و اقتصاد / هوش عاطفی در محیط کار

هوش عاطفی در محیط کارقیمت: ۱۴۹,۵۰۰ ۱۲۷,۰۷۵ تومان


مشخصات محصول

  • 9786008957812
  • آلن دو باتن
  • کتاب‌سرای نیک

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب هوش عاطفی در محیط کار اثر آلن دوباتن
"هوش عاطفی در محیط کار" به قلم "آلن دوباتن"، کتابی است که "بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی" را به شما معرفی می کند. در واقع این کتاب کاوشی است پیرامون آنچه پشت الگوهای رفتاری مشکل ساز ما در محل کار وجود دارد و اینکه چگونه می توانیم بر آنها غلبه کنیم.

علی رغم مهارت فوق العاده ی ما در بعد فنی ارتباطات ، انسان ها پیشرفت بسیار کمی در جهت بهبود کیفیت ارتباط روانشناختی بین خود داشته اند. استرس و سلامت روان در حال حاضر 300 میلیارد دلار در سال برای اقتصاد ایالات متحده هزینه دارد. مشاغل مدرن همچنان تأکید زیادی بر آموزش فنی می کنند ، اما بسیاری از مواردی که موفقیت یا عدم موفقیت سازمان ها را تعیین می کند، هیچ ارتباطی با نوع مهارت های دشواری که در کارآگاه ها و دانشکده های کسب و کار آموزش داده می شود، ندارد. به جای آن، این قضیه به "هوش عاطفی در محیط کار" بستگی دارد.

"آلن دوباتن" در این کتاب "بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی" را معرفی کرده که از بازخورد صادقانه و پذیرش عدم موفقیت در کار ، تا رسیدگی به حسادت و ناامنی های درون تیمی متفاوت هستند. خواننده در این کتاب، درمورد اینکه چگونه دوران کودکی، اغلب بر نحوه برخورد با همکاران تأثیرگذار است، مطالبی را خواهد آموخت.

"هوش عاطفی در محیط کار" بر اساس کارهای عملی که بخش یادگیری و توسعه ی مدرسه ی زندگی انجام می دهد ، نوشته شده و"آلن دوباتن" تلاش می کند فرهنگ درون سازمانی را در سراسر جهان از طریق آموزش هنر"هوش عاطفی در محیط کار" در گروه ها متحول کند.

۱۵%
15 تخفیف ۱۶۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۷۴,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۹۹,۹۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۷۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۸,۰۰۰ تومان