خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / خودکار و روان نویس / زبرا روان نویس ساراسا اداری 5رنگ

زبرا روان نویس ساراسا اداری ۵رنگقیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان

انتخاب رنگ:


مشخصات محصول

توضیحات

مقدمه:

امضا در فعالیت‌های روزانه حکم صدا برای خواننده، رنگ برای نقاش و پارچه برای خیاط را دارد! بنابراین برای رقم‌زدن چنین اتفاق بزرگی در زندگی روزمره‌تان لازم است که خودکاری درخور در دست داشته باشید. انتخاب خودکار مناسب اگرچه در ظاهر ساده و بی‌مشکل به نظر می‌رسد، اما برای انتخاب یک خودکار خوب، باید ویژگی‌های آن را بشناسیم. 

در نخستین اقدام برای انتخاب خودکار باید به کاربردی که برایمان خواهد داشت توجه کنیم. اگر قرار است خودکارمان همیشه در جیب باشد و برای انجام کارهای روزمره اداری مورد استفاده قرار بگیرد، وزنش مهم‌ترین مولفه‌ایست که باید به ‌آن توجه کرد. اما اگر بنا است خودکاری را برای قرارگرفتن روی میز مدیریتی‌مان انتخاب کنیم، لازم است ظاهر و جنسش مورد توجه قرار گیرد. ضمن آنکه روان‌بودن، جنس بدنه، تکنولوژی جوهر و نوک قلم نیز از موارد مهم انتخاب خودکار است که در ادامه به تفضیل توضیح داده می‌شوند.

هدف:

برای انتخاب خودکار در ابتدا باید بدانید هدف از خرید آن چیست. اگر به خودکاری برای نوشتن در محل کارتان مثلا در یک ساختمانی نیمه‌کاره نیاز دارید، باید خودکاری انتخاب کنید که به‌دست‌گرفتنش راحت باشد و ترجیحا بدون کلاهک باشد تا هربار نگران افتادن یا گم‌شدن آن نباشید. ضمن‌ آنکه خودکار باید به اندازه‌ای روان باشد که نوشتن روی سطوح ناهموار را تسهیل کند و جوهرش قطع نشود. اگر طی روز با خودکار زیاد می‌نویسید وزن و ارگونومیک‌ بودن آن بیش از هرچیز دیگری اهمیت دارد. یا اگر می‌خواهید برای تاثیر روی طرف مقابل، خودکاری صرفا میان انگشتانتان باشد، زیبایی و جذابیت آن مهم‌ترین فاکتور خریدش است.

 

معرفی روانویس فشاری 0.7 ساراسا برند زبرا:

این خودکار دارای فرم سطح مقطع دایره و قطر نوشتاری  0.7 می باشد.

جنس بدنه روان نویس زبرا مدل ساراسا:

خودکار 0.7 ساراسا توسط شرکت زبرا تولید شده. خودکار‌ها در همه سایز و مدلی ارائه می‌شوند. اگرچه بدنه آنها مستقیما در نوشتن تاثیر نمی‌گذارد اما در جذابیت و راحتی بسیار موثرند.این خودکار از جنس پلاستیکی است.

اندازه روان نویس زبرا مدل ساراسا:

به همان اندازه که لباس اندازه برای بدن مهم و ضروری است، انتخاب خودکار مناسب اندازه دست هم اهمیت دارد. تعادل میان سایز خودکار و اندازه دستانتان بسیار مهم است. به دست گرفتن خودکاری که برای دستانتان بزرگ یا کوچک است، باعث خستگی زودرس انگشتانتان می‌شود. این محصول دارای ارتفاع  4 میلیمتر و عرض  144 میلیمتر است. قطر نوک خودکار مشخص خواهد کرد که میزان ضخامت خطوط و کلمات روی کاغذ چگونه خواهد بود. بنابراین توصیه می‌شود افرادی که عادت به ریزنویسی دارند و در نوشتارشان کلمات را کوچک می‌نویسند، باید از خودکار‌هایی با نوک ضخیم‌تر استفاده کنند و در مقابل افرادی که دست‌خط درشت‌تری دارند، بهتر است که قلم‌هایی با نوک ریز به دست بگیرند.

شما به راحتی میتوانید این خودکار را از سایت اینترنتی بوک دوک، بخش نوشت افزار، روان نویس خریداری کنید.

وزن روان نویس زبرا مدل ساراسا:

به دست گرفتن خودکاری که فشار زیادی به انگشتان دستانتان وارد می‌کند، باعث صدمه دیدن ماهیچه‌ها، ایجاد درد و خستگی می‌شود. با این وجود برخی ترجیح می‌دهند که از خودکار‌های سنگین استفاده کنند و برخی دیگر خودکار‌های سبک‌وزن را ترجیح می‌دهند. بنابراین ویژگی وزن نوشت‌ابزار یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب آن است که در سرعت نوشتن تاثیر بسیاری دارد. این محصول تنها  9 گرم وزن دارد که نوشتاری ساده و آسان را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

مشخصات کلی روان نویس فشاری زبرا ساراسا:

نام کالا:       خودکار 0.7 ساراسا

تولید کننده:           زبرا Zebra

جنس:                    پلاستیکی

رنگ:        مشکی، سرمه ای، قرمز، سبز، قهوه ای

کد مدل:            JJB15-BK

نوع خودکار:      کلیکی یا فشاری

گریپ پلاستیکی:              دارد

فرم سطح مقطع:              دایره

قطر نوشتاری:                0.7

ابعاد بر اساس میلیمتر:     طول (4) عرض (4) ارتفاع (144)

وزن:                      9 گرم

شناسه کالا:        4901681143214