خانه / گالری و هدایا / گالری و هدایا / گوناگون و متنوع / الیاهو ماشین فلزی 8700

الیاهو ماشین فلزی ۸۷۰۰قیمت: ۹۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی ماشین فلزی الیاهو 8700:

مجموعه الیاهو گالری با سالها فعالیت در عرصه تولید ، واردات ، صادرات و عرضه متنوع ، مصنوعات دکور ،کادویی و تزئینی ، همواره توانسته است کالای مربوطه برای فروشگاه های زنجیره ای  ، شهر کتاب ها ، فرهنگسرا ها ، فروشگاه های صنایع دستی  ، دکوری و کادویی و تعاونی ها را در اسرع  وقت و با قیمت مناسب تامین نماید.

در دنیای کنونی تنظیم و نظم بخشیدن به فضای خانه و همین طور تنظیم دید کالاها و اجسام در فضای منزل تاثیر بسیاری در فضای خانه ایفا میکند . مجسمه های دکوری مدرن و انتزاعی یکی از انتخاب های قابل توجه در تنظیم انرژی و فضای خانه شماست .

بزرگترین کاربرد مجسمه ها و تندیس های مدرن و انتزاعی ترکیب فضای خشک منزل با هنر است . ترکیبی که از آمیختگی طرح و رنگ با فضای خانه ایجاد میشود. ترکیبی از رنگ وسایل و تجهیزات خانه با تندیس ها و مجسمه ها. ترکیبی که با خود هزاران طرح و نقش را به همراه دارد . یک فرمول که جای خالی را شما با یک مجسمه انتزاعی پر میکنید.
برای ترکیب هنر با اجسام میتواند با یک مجسمه که حس محیط را به تفکر محیط برمیگرداند استفاده کرد . یک مجسمه ماشین برای نشان دادن علاقه شخصی شما یا محیطی که مربوط به خودرواست استفاده کرد . مانند گالری خودرو و…

مشخصات ماشین فلزی الیاهو 8700:

نام کالا:ماشین

برند:الیاهو

ابعاد:20*10*12سانتی متر

وزن:505گرم

جنس:فلزی

قیمت و خرید ماشین فلزی الیاهو 8700:

خرید آنلاین ماشین فلزی الیاهو 8700 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.