خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / خودنویس نفیس / فابر کستل دیزاین ایموشن خودنویس رزین مشکی طرح پارکت 148240

فابر کستل دیزاین ایموشن خودنویس رزین مشکی طرح پارکت ۱۴۸۲۴۰


کد محصول: ۱۴۶۲۲۸

قیمت: ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات خودنویس رزین طرح پارکت 148240 مشکی دیزاین ایموشن فابر کستل:

خودنویسی با طرح پارکت مشکی. تجربه‌ای آشنا از نگارش با نوک متوسط و در عین حال متفاوت از طراحی متفاوت پارکت مشکی. این محصول فابر-کاستل با مغزی‌های قابل شارژ و همراه با جعبه‌های نفیس، بهترین گزینه برای هدیه خواهند بود

یک خودنویس (به انگلیسی: fountain pen) یک نوشت‌افزار (نوعی قلم) است که از یک نوک فلزی برای اعمال جوهری که حالت آبکی دارد به روی کاغذ استفاده می‌کند. در خودنویس برخلاف خودکار، از جوهر مایع روان استفاده می‌شود. خودنویس دارای یک مخزن جوهر مایع است. جوهر خودنویس با استفاده از دو خاصیت مویینگی و گرانش، بدون نیاز به فشار به سطح کاغذ انتقال می‌یابد.

مخزن جوهر خودنویس ممکن است به صورت دستی یا با استفاده از پیستون تزریقی پر شود. در برخی انواع خودنویس، مخزن جوهر به صورت فشنگ‌های پرشده آماده، تهیه و جایگزین می‌شود.

محصولات فابرکاستل که عمدتا محصول کشور آلمان بوده یا تحت لیسانس در کشورهای دیگر تولید میشوند بویژه کالاهای هنری و تحصیلی برندی شاخص در جهان محسوب میشود:

 

مشخصات خودنویس رزین طرح پارکت 148240 مشکی دیزاین ایموشن فابر کستل:

ابعاد

۱۵۰x۱۰x۱ میلی‌متر

وزن

۵۰۰ گرم

ساختار بدنه

فلز

نحوه شارژ جوهر

دستی

سطح مقطع

دایره

قطر نوشتار

M

سایر توضیحات

فابر کستل دیزاین ایموشن خودنویس رزین مشکی طرح پارکت

 

قیمت و خرید خودنویس رزین طرح پارکت 148240 مشکی دیزاین ایموشن فابر کستل:

خرید خودنویس رزین طرح پارکت 148240 مشکی دیزاین ایموشن فابر کستل با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود .