خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب مدیریت و اقتصاد / نفروشی، فروخته می شوی

نفروشی، فروخته می شویقیمت: ۷۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786008913689
  • گرنت کاردون
  • نگاه نوین

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب نفروشی،فروخته میشوی:

مبادله و فروش کالاها از ابتدای شکل‌گیری تمدن وجود داشته است، از زمانی‌که انسان‌ها پس از انقلاب کشاورزی توانستند محصولی مازاد بر نیاز خود تولید کنند دست به مبادله و تجارت زدند تا بتوانند با فشار اضافه تولید خود،آن چیزی را که می‌خواهند به دست بیاورند. بسیاری از ما درباره مسیرهای تجاری مختلفی نظیر راه ابریشم شنیده‌ایم. این مسیرهای تجاری، کالاهایی را از شرق دور تا غرب اروپا انتقال می‌دادند. با این حال هیچ گاه در دنیای معاصر مبادله و خرید و فروش به اندازه امروز گسترده نبوده است، تلاش برای گسترش تجارت آزادانه همزمان با انقلاب صنعتی شدت گرفت و به تدریج بیشتر شد. امروزه پیمان‌نامه‌های گسترده‌ای برای تجارت آزاد میان کشورهای مختلف وجود دارد که مبادله را نسبت به گذشته آسوده‌تر کرده است. علاوه بر این، مطالعه و تحقیق درباره روش‌های نوین بازاریابی نسبت به گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته، امروزه بسیاری از ما با کتاب‌های مختلفی در حوزه بازاریابی مواجه می‌شویم. یکی از این کتاب‌ها  که رویکردی نوین به بازاریابی ایجاد کرده است، کتاب نفروشی فروخته می‌شوی نام دارد.

درباره کتاب نفروشی فروخته می‌شوی

فروش بر روی زندگی همه انسان‌های کره زمین تاثیر می‌گذارد. توانایی برای فروختن نشان‌دهنده آن است که ما از مهارت‌هایی نرم برای گذران امور و زندگی خود برخوردار هستیم. شاید فکر کنید که فروشندگی یک شغل مخصوص است اما قضیه متفاوت‌تر از این‌هاست. بسیاری از ما در طول زندگی خود فروشندگی می‌کنیم و این کار را نمی‌توان یک شغل یا حرفه دانست، با این حال داشتن مهارت فروشندگی نقشی مهم در بهبود کیفیت زندگی ما ایفا می‌کند. کتاب نفروشی فروخته می‌شوی می‌خواهد به ما بگوید که موفقیت هر انسان در زندگی خود به توانایی‌اش برای فروش چیزی به دیگران بستگی دارد. اما این جمله به چه معناست؟ چگونه می‌توان یک معلم را به عنوان فروشنده در نظر گرفت؟  معلمان با مهارتی که دارند دانش و آگاهی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند. به هر میزان که یک معلم بتواند دانش کاربردی بیشتری به دانش‌‌آموزانش یاد دهد و برای موفقیت در این امر از روش‌های نوین و جدیدتری استفاده کند، اقبال بیشتری برای پیشرفت کردن خواهد داشت و درآمد بیشتری را نیز به دست خواهد آورد. زیرا او توانسته به خوبی یک نیاز را شناسایی کند و برای رفع آن نیاز پاسخ مناسبی در نظر بگیرد.  علاوه بر این، آن معلم سبب شده است تادیگران از او خوششان بیاید و مطلوبیت زندگی خانواده‌ها و خود دانش‌آموزان را افزایش داده است. پس کار او نیز چندان بی‌شباهت به یک فروشنده نیست. یک فروشنده در وهله اول نیاز شما را شناسایی می‌کند و برای رفع نیاز شما، کالا یا خدمتی را به شما اراغئه خواهد داد، شما نیز با انجام یک محاسبه ذهنی و کسب اطلاع از کالا یا خدمت، تصمیم می‌گیرید که آن را خریداری کنید یا خیر. پس فروشندگی پیش از آن‌که یک شغل باشد نوعی سبک زندگی است. ما عملا در هر شغل و جایگاهی که قرار گرفته باشیم مشغول خرید یا فروش چیزی خواهیم بود. کار کردن ما در یک شرکت به معنای فروش نیروی کار و زمان‌مان در ازای دریافت حقوق و اعتبار اجتماعی است. ما می‌توانستیم به جای کار کردن، وقت خود را صرفا خوابیدن یا آفتای گرفتن در ساحل کنیم. اما ترجیح داده‌ایم که به پول نیاز بیشتری داریم پس با در اختیار گذاشتن زمان و مهارت‌های خودمان، درآمد کسب می‌کنیم.

برشی از کتاب نفروشی،فروخته میشوی:

شغل فروشندگی در مناسبات هر اقتصادی نقش حیاتی دارد. بدون فروشنده ها همه ی صنایع از کار می افتند.

فروشنده ها برای اقتصاد، نقش نویسنده ها را برای هالیوود دارند. گفته شده است حتی خدا و شیطان هم به فروشنده های خوب نیاز دارند.

امروز فروشندگی آخرین فرصت واقعی در دسترس برای اقتصاد آزاد است؛ در فروشندگی هرکس می تواند برای خودش کار کند. به خودش جواب پس بدهد و رویاهایش را عملی کند. در واقع با داشتن خودکاری برای امضای قراردادها و داشتن تعهد برای پیشرفت می توانید به هرچه می خواهید دست پیدا کنید. برای کسانی که به فروشندگی به عنوان یک حرفه نگاه می کنند و می خواهند به یادگیری برای استادشدن در این زمینه ادامه دهند. عملا هیچ محدودیتی وجود ندارد. اين کار را بکنید و ببینید که همه چیز به دست می آورید. با یادگیری هنر فوق العاده ی فروشندگی هیچ وقت بیکار نخواهید بود. چون هميشه دیگران به شما نیاز خواهند داشت. با یادگیری چگونگی کنترل چرخه فروشندگی از شروع تا پایان به اعتماد به نفسی دست پیدا می‌کنید و با آن به هر جا که بخواهید، می‌روید. هر کاری را که بخواهید. می کنید و هر محصولی را که بخواهید. می فروشید و خواهید دانست می توانید به هر آن چه به ذهنتان می رسد، برسید.

دنیا بدون فروشنده ها از چرخش بازمی ماند. اگر محصولی فروخته نشود و به دست مردم نرسد. کارخانه ها تعطیل می شوند. تولید متوقف می شود و دیگر نیازی به توزیع و انبارش نخواهد بود؛ تقاضا برای ارسال محموله کم می شود و بازاریابی تعطیل خواهد شد. بار کل اقتصاد امروزمان روی دوش توانایی فروشنده هاست. امروز رشد و توان اقتصاد جامعه تماما به توانایی ما برای رساندن محصولات به دست مصرف کننده ها بستگی دارد.

مشخصات کلی کتاب نفروشی،فروخته میشوی:

نویسنده:گرنت کاردون

مترجم:احمد کلاته

انتشارات:نگاه نوین

قطع:رقعی

جلد:شومیز

تعداد صفحات:264 صفحه

قیمت و خرید اینترنتی کتاب نفروشی،فروخته میشوی:

خرید آنلاین کتاب نفروشی،فروخته میشوی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.