خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب علمی و تکنولوژی / از ذهن تا ماده

از ذهن تا مادهقیمت: ۱۲۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786229531495
  • -
  • پردیس آباریس

پشت جلد این کتاب آمده است

درباره کتاب از ذهن تا ماده:

با مطالعه کتاب از ذهن تا ماده  خواهید دید که شما آفریننده‌ی توانایی هستید و افکارتان به اشیا راه می‌برند. خواهید آموخت که چگونه از ذهن خود به مثابه ابزاری خلاق برای تجلی افکارتان استفاده کنید. خواهید دید که می‌توانید واقعیت مادی را بدون هیچ زحمتی به سمت تمایلات خودتان ببرید. قدرت واقعی خود را درک خواهید کرد و خواهید دید که می‌توانید فقط با تغییر ذهن‌تان، در دنیای بیرون‌تان تغییر ایجاد کنید. همچنین پی خواهید برد که این فرایند در مقیاسی گسترده چگونه کار می‌کند، از مولکول و سلول و بدن گرفته تا خانواده، جامعه، کشور، گونه‌ها، سیاره و بالاخره کیهان. خواهیم دید که خلقت چگونه در مقیاس آگاهی کیهانی به رقص در آمده است و ذهن فردی شما نیز در این رقص شرکت می‌کند.

درباره کتاب از ذهن تا ماده:

از زمان پیدایش متافیزیک ،علم و متافیزیک همیشه در مقابل هم بوده اند و مخالف یکدیگر  هستند .مباحثی که علم بیان میکند تجربی،عملی؛دقیق،آزمون پذیر؛مادی گرا،ابژکتیو و عقلانی بوده در حالی که متافیزیک درونی ،تجربه ای ،معنوی ،سوبژکتیو،غیرقابل اثبات است.بحثی که علم دنبال آن است “ماده” است،علم دنیای ماده را مورد کاوش قرار می دهد. در مقابل آن متافیزیک می خواهد از مرز ها فراتر برود و از ماده عبور کند.

متافیزیک و علم به گونه ای نسبت به هم قرار گرفته اند که یکدیگر را روشن می کنند بادلیل .و کتاب از ذهن تا ماده می خواهد علم نهفته در پس قدرت خلاق ذهن را بررسی کند. در کتاب از ذهن تا ماده ما آزمایشات و تحقیقاتی را مورد بررسی قرار خواهیم داد که قدم به قدم و به صورت کاملا دقیق نشان می دهد که ذهن چگونه ماده را ایجاد می کند درست مانند وقتی که یک تکه از پازل را سر جای خودش قرار داده ایم ، خواهید دید که علم حتی از متافیزیک هم شگفت انگیز تر است. شما بعداز مطالعه کتاب از ذهن تا ماده خواهید دید که یک خالق و آفریننده ی توانایی هستید یه گونه ای که افکارتان می تواند این دستور را بدهد که به اشیا تبدیل شود یعنی در زندگی شما خود را نشان دهد و همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه از ذهن تان به عنوان یک ابزار خلق کننده ،برای تجلی افکارتان استفاده کنید. خواهید دید که برای تغییر واقعیت  مادی یک چیز فقط کافی است تمایلات درونی خودتان را به سمت دلخواه ببرید و خواهید دید که فقط با تغییر ذهن تان در دنیای بیرون تان تغییر ایجاد کنید و در آخر خواهید دید که این تغییرات در مقیاس بزرگ چگونه کار می کند. از مولکول و سلول بدن گرفته تا خانواده،جامعه،کشور،گونه ها و سیاره و بالاخره کیهان خواهید دید که خلقت چگونه در مقیاس آگاهی کیهانی به رقص درآمده است و ذهن فردی شما نیز در این رقص شرکت می کند. با کمک گرفتن از داستان و مثالها و استفاده از آزمایش و تحقیقات و با بهره گیری از حکایات ،تمام بخش های این فرایند را بررسی خواهیم کرد که ذهن شما چگونه دنیای مادی پیرامون تان را می آفریند این کتاب پر است از داستان های واقعی افرادی که تبدیل ذهن به ماده را تجربه کرده اند.این داستان ها انواع و اقسام حقایق ژرف ،الهام بخش و خیره کننده ای را در خود جای داده اند به طوری که به ما نشان می دهند که افکار می تواند تارپود واقعیت مکان و زمان ما را از هم باز کند و به ماده یا اشیا تبدیل کند.

مشخصات کلی کتاب از ذهن تا ماده:

نویسنده:جو دیسپنزا ، داسون چرچ

مترجم:روزبه ملک‌زاده ، هیمن برین

انتشارات:پردیس آباریس

قطع: رقعی

تعداد صفحات: 400 صفحه

قیمت و خرید اینترنتی کتاب از ذهن تا ماده:

خرید آنلاین کتاب از ذهن تا ماده با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران و در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.