خانه / انواع کتاب / کتاب موسیقی / موسیقی(حذفی) / دفتر نت بتهوون

دفتر نت بتهوون


کد محصول: ۱۳۸۰۶

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789641130314
  • -
  • نشر سرود

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی و توضیحات دفتر نت بتهوون:

نت نویسی دارای یک سری اصول اساسی است که مانند یادگرفتن هر زبانی نیاز دارید تا آن را از پایه و به صورت اصولی آموزش ببینید. در ایتدا هدف از نت نویسی برای ثبت آثار مختلف موسیقی ابداع شد. نت نویسی برای اولین بار در اروپا و در کلیسا اتفاق افتاد. در آن زمان برای ثبت آثار مذهبی روش خاصی وجود نداشت و با ابداع این روش بسیاری از آثار به مرور ثبت شدند.

با گسترش استفاده از نت نویسی، امروزه آن را یکی از بخش های مهم آثار موسیقی می بینیم و بسیاری از هنرمندان و نوازندگان به عنوان تنها زبان رسمی موسیقی با آن سر و کار دارند در واقع نت موسیقی به عنوان یک زبان رسمی در سراسر جهان شناخته شده است و همه نوازندگان از ملیت های مختلف از آن پیروی می کنند.

این دفتر یکی از ارکان اصلی یادگیری موسیقی است و به عنوان یک ابزار در کنار دست موسیقی دان یا نوازنده حضور دارد. این دفتر در تمام موسیقی ها و آثار هنری حضور دارد و نمی توان آن را حذف کرد. با کمک این دفتر می توان موسیقی های مختلف را در استودیو ضبط کرد. اما حیاتی ترین کاربرد آن زمانی است که یک کنسرت استفاده می شود  در یک کنسرت با یک دفتر ساده می توانید نوازندگان مختلف را با هم هماهنگ کنید. به طوری که بدون حضور آن امکان هماهنگ کردن تمامی افراد شدنی نیست.

بهترین دفتر نوت موسیقی چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفتیم چون این یک دفتر تخصصی موسیقی است، پس باید در هنگام خرید آن ویژگی های منحصر به فردی نیز در نظر بگیرید. باتوجه به اینکه نیاز دارید تا این دفتر را برای مدت زمان طولانی نگهداری کنید، کیفیت این دفتر بسیار حایز اهمیت است. مهم ترین این موارد عبارتند از:

  1. فاصله بین خطوط دفتر باید مناسب و استاندارد باشد تا در هنگام نوشتن نت دچار مشکل نشوید.
  2. کاغذ دفتر باید ضخیم بوده و کیفیت مناسبی داشته باشد تا در هنگام استفاده از روان نویس دچار مشکل نشوید. هم چنین کاغذ با کیفیت بالا برای مدت طولانی تری نوشته ها را در خود نگه می دارد. می توانید در فروشگاه ناچو روان نویس های با کیفیت و متنوع را هم تهیه کنید.
  3. بهتر است دارای صفحه برنامه ریزی برای هنرجو باشد تا بتواند برنامه ریزی خود را به نحو مطلوب انجام دهد. در فروشگاه ناچو انواع دفتر برنامه ریزی برای این کار هم وجود دارد.
  4. فضای کافی برای نوشتن توضیحات استاد یا سایر مواردی که مد نظر هنرجو است را داشته باشد 
  5. حداقل دارای ۵ خط باشد تا بتوانبد برای ابزارهای مختلف استفاده کنید.
  6. دارای جلد سخت و با قابلیت تمیز شدن باشد. چون در صورت استفاده طولانی قطعا جلد آن کثیف می شود.
  7. صحافی آن به صورت سیمی باشد. در صحافی سیمی آزادی عمل هنرجو در هنگام استفاده بیشتر است و طول عمر بیشتری دارد.

 

مشخصات دفتر نت بتهوون:

قطع : رحلی 

نوع جلد: شومیز 

تعداد صفحه : 32

 

قیمت و خرید دفتر نت بتهوون:

خرید دفتر نت بتهوون با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.