خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / کتاب سینما و تئاتر / نوشتن فیلم کوتاه

نوشتن فیلم کوتاه


کد محصول: ۱۴۶۱۰۶

قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789648913057
  • -

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب نوشتن فیلم کوتاه:

فیلم کوتاه یک هنر روایی منحصربه‌فرد است که در عین اینکه خود را به تجربه می‌بخشد، نیاز به نظم و انضباط فوق‌العاده‌ای در پیروی از ملاحظات سنتی فیلم دارد. این کتاب دانش‌آموز و فیلمنامه‌نویس تازه‌کار را از طریق فرآیند داستان‌گویی - از مفهوم، تجسم، دراماتیسم، شخصیت‌پردازی و گفت‌وگو- می‌برد و به آنها می‌آموزد که چگونه یک روایت دراماتیک خلق کنند که در آن واحد کوتاه (تقریبا نیم ساعت طول بکشد) و کامل باشد. تمرین ها، نمونه های جدید فیلمنامه های کوتاه و بررسی ژانرهای مختلف بحث را کامل می کند.

این کتاب یک راهنمای جامع برای نوشتن این فرم چالش برانگیز است. تمرین های متعدد برای شروع تجسم و نوشتن در این کتاب تعبیه شده اند.

کن دانسیگر نویسنده کتاب های متعددی در زمینه فیلمنامه نویسی، تدوین و تولید است. او انجمن ها و کارگاه های فیلمنامه نویسی را در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا برگزار می کند. او که در گذشته کرسی مطالعات کارشناسی در دپارتمان فیلم و تلویزیون در دانشگاه نیویورک را بر عهده داشت، در حال حاضر استاد فیلم و تلویزیون در دانشکده هنر تیش در دانشگاه نیویورک است.

مشخصات کتاب نوشتن فیلم کوتاه:

قطع رقعی

جلد شومیز

نویسنده:پاتریسیا کوپر

مترجم:پیمان فلاحی

نشر آبان

440 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب سینما و تئاتر بر روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب آنلاین به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب نوشتن فیلم کوتاه:

خرید کتاب هنری از جمله کتاب نوشتن فیلم کوتاه با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.