خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / کتاب گرافیک و نقاشی / ایتن عناصر رنگ

ایتن عناصر رنگقیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789646826038
  • یوهان ایتن
  • عفاف

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب ایتن عناصر رنگ:

این کتاب یکی از کامل ترین منابع از یکی از شاخص ترین دوره ها در زمینه ی آموزش مدرن هنر است - دوره ی معروف پایه در باهاوس در وایمار، آلمان. ایتن معلمی بود که آن دوره را به دعوت والتر گروپیوس سازماندهی کرد. این کتاب برای اولین بار در سال 1963 منتشر شد. زمانی که ایتن هنوز زنده بود، این کتاب بازبینی و به روز شده است و شامل مطالب جدیدی از دوره پایه در باهاموس، و همچنین نمونه های بصری و توضیحات و اصلاحات انجام شده در مورد دوره های آموزشی بعدی است: در برلین (1926-1932)، کرفلد (1932-1938) و زوریخ (1938-1960). دوره ابتدایی در باهاوس به عنوان آزمایشی برای سنجیدن دانش آموزان با تحصیلات متفاوت طراحی شده است تا به آنها در انتخاب شغل در هنر کمک کند. هر یک از بیش از 200 تصویر بازتولید شده در کتاب به تفصیل توضیح داده شده است تا به خواننده کمک کند تا هدف را درک کند. آموزش هنر به دانشجویان شامل مطالعات طبیعت، اشکال و انتزاعات ناب، کارهای سه بعدی و پروژه های هنرهای کاربردی است. علاوه بر این، این کتاب شامل مطالب هیجان انگیز در مورد ارزیابی آموزش هنر مدرن است. این کتاب جذابیت جهانی برای یک دوره پایه به عنوان وسیله ای برای رشد خلاقیت فردی دارد و امروزه دانش آموزان و معلمان هنر می توانند از آن به عنوان پایه ای برای دروس پایه خود استفاده کنند.

ایتن عناصر رنگ نزدیک به 160 نمودار، دیاگرام، و نقاشی تمام رنگی، اولین انتشار تئوری های رنگ معلم و نقاش معروف باهاوس را نشان می دهد. هر دو ماهیت فیزیکی و احساسی رنگ مطالعه می شود. هفت تضاد رنگی اصلی به تفصیل بررسی شده و با 28 بازتولید تمام رنگی از شاهکارهای نقاشی، از هنر ویترای شارتر گرفته تا بوم‌های درخشان پیکاسو روشن شده‌اند. تأثیرات روانی، نمادین و فکری رنگ به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین شامل نمایشی از نظم ترکیبی، بحث در مورد جلوه‌های رنگ در طبیعت، و نمایش‌های ارزشمند تکنیک‌هایی برای ترکیب دو یا چند رنگ به‌صورت هماهنگ در کنار هم است.

مشخصات کتاب ایتن عناصر رنگ:

نویسنده:یوهانس ایتن

مترجم:بهروز ژاله دوست

قطع:خشتی

جلد شومیز

انتشارات مارلیک

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب گرافیک و نقاشی بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب ایتن عناصر رنگ:

خرید کتاب هنری از جمله کتاب ایتن عناصر رنگ با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.