خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / سر سختی (قدرت اشتیاق و پشتکار)

سر سختی (قدرت اشتیاق و پشتکار)قیمت: ۲۳۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786009684359
  • -
  • نشر نوین

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار

سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار اثر آنجلا داکورث است. آنجلا داکورث در کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار راز موفقیت را که سرسختی و استقامت است به همه معرفی می‌کند.  

این کتاب به سرعت وارد لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز و آمازون شد و از بهترین کتاب‌های کسب و کار در زمینه روان‌شناسی کاربردی و کسب و کار در سال ۲۰۰۶ است. ترجمه‌ی این اثر از سیده سمانه (سیمین) سیدی است. 

درباره‌ی کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار

آنجلا داکورث (از پیشروان روان‌شناسی موفقیت)، به همه کسانی که به دنبال موفقیت هستند، والدین، معلمین، ورزشکاران و فعالین کسب‌وکار و ... نشان می‌دهد که راز موفقیت به اندازه‌ای که به اشتیاق و استقامت بستگی دارد، به استعداد وابسته نیست. او این مفهوم را سرسختی نامیده است. او در کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار از دوران کودکی خودش هم گفته است. زمانی که پدرش مرتب به او می‌گفته: تو نابغه نیستی! اما او از خودش سرسختی نشان داده تا به موفقیت حالایش رسیده است. با مطالعه‌ی کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار متوجه می‌شویم که برای موفقیت، ترکیب ویژه‌ای از اشتیاق و مداومت بلندمدت ضروری است. او در این کتاب، خواننده را همراه خود به وضعیت‌هایی شدیدا چالش‌برانگیز، نظیر دوره‌های آموزش ویژه نظامی، آموزش مدارس با شرایط بسیار بد، آزمون‌های ملی و ... برده و نشان می‌دهد که چگونه با ارزیابی هزاران مصاحبه با افراد موفق در زمینه‌های مختلف، به این راز موفقیت پی برده است.

با مطالعه‌ی کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار بینش‌های جدیدی کسب می‌کنیم: چرا هر تلاش شما برای رسیدن به اهدف، در نهایت دو برابر ارزشمند است؟ چگونه صرف نظر از هوش و موقعیت، می‌توان سرسختی را آموخت؟ چگونه علایق مادام‌العمر شکل می‌گیرند؟ کدام یک برای کودکان بهتر است؛ یک آغوش گرم و یا استانداردهای سخت‌گیرانه...

کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار برای تمام افرادی که از تلاش کردن‌ خسته شده‌اند و یا به دنبال نتیجه‌ی زودبازده هستند، کاربردی و مفید است.

درباره‌ی آنجلا داکورث

آنجلا داکورث (Angela Duckworth)، استاد روانشناسی پنسیلوانیا و موسس آزمایشگاه کاراکتِر است، موسسه‌ای که قدرت اراده را در فرهنگ آمریکایی‌ها تقویت می‌کند. کاخ سفید، بانک جهانی، تیم‌های ورزشی ملی و مدیران ارشد برجسته خواهان همکاری و استفاده از تخصص او بوده‌اند و هستند. آنجلا داکورث، سال ۲۰۱۳ جایزهٔ مک آرتور را دریافت کرد که در حلقه‌های حرفه‌ای، به جایزهٔ نوابغ معروف است. در طول سالها اون با گروه‌های مختلفی مانند مدیران‌عامل نام‌برده در مجلهٔ فورچون ۵۰۰، بانک جهانی؛ کاخ سفید و تیم‌هایی در لیگ NBA و NFL کار کرده است.

جملاتی از کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار

من می‌خواهم طوری بزرگ شوم که کارم را همان اندازه دوست داشته باشم که تو کارت را دوست داشتی. نمی‌خواهم فقط شغلی داشته باشم. می‌خواهم یک کار داشته باشم. من هر روز خودم را به چالش خواهم کشید. هر وقت شکست بخورم، دوباره از جایم بلند می‌شوم. شاید باهوش‌ترین فرد یک اتاق نباشم، اما سعی‌ام را خواهم کرد که سرسخت‌ترین آن‌ها باشم.

و اگر او هنوز به حرف‌هایم گوش می‌کرد، ادامه می‌دادم: «در بلندمدت، پدر، سرسختی بیشتر از استعداد اهمیت دارد.»

تمام این سال‌ها، شواهد علمی لازم برای اثبات عقیده‌ام را داشتم. به‌علاوه، می‌دانم که سرسختی قابل‌تغییر است و ثابت نیست و من دیدگاه‌هایی را از تحقیقم درباره اینکه چگونه سرسختی را توسعه دهیم، یاد گرفته‌ام.

مشخصات کلی کتاب سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار:

نویسنده:آنجلا داکورث

مترجم:سمانه سیدی

انتشارات: نوین

تعداد صفحات: 336 صفحه

 قیمت و خرید اینترنتی کتاب سرسختی،قدرت اشتیاق،پشتکار:

خرید آنلاین کتاب سر سختی (قدرت اشتیاق و پشتکار) با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.