خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / مداد و مداد رنگی / آرت لاین مداد مشکی ساده

آرت لاین مداد مشکی سادهقیمت: ۶,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی مداد مشکی ساده آرت لاین:

مداد گر چه به عنوان اولین سازنده آن نجاری به نام استدلر ، در نورنبرگ ثبت شده ولی احتمالا حدود کمی بیشتر از سیصد سال پیش در انگلستان بوجود آمد . این مدادهای اولیه بدون چوب و خالص از جنس گرافیت بود که یکی از انواع طبیعی کربن است .

منابع و معادن گرافیت باودال در کامبرلند است . مداد سازی با وجود تعطیل شدن محلهای استخراج گرافیت هنوز هم در کامبر لند ادامه دارد . گرافیت در سایر جاها نیز کشف شده است و تولید مداد از مواد خام در کشورهای کره ، سریلانکا ، آلمان و مکزیک صورت میگیرد . در طی مراحل اولیه تاریخ تهیه مداد کوششهایی برای ساختن مغزهایی با پودر گرافیت خالص صورت گرفته است .

دوران خصومت بین انگلستان و فرانسه بعد از انقلاب فرانسه موجب ساختن مداد به شیوه امروز گردید . صدور گرافیت از انگلستان به فرانسه قطع گردید به همین جهت یک شیمی دان فرانسوی به نام کنته شروع به جستجوی راهی کرد تا بوسیله آن از گرافیت سرفه جویانه تر و موثر تر استفاده نماید . در 1795 اختراع خود را که عبارت از پختن مخلوط گرافیت و خاک رس بود به ثبت رساند از این به بعد مداد هایی که دارای مغزی و چوب بود به بازار آمد .

دانش‌آموزان مقاطع نخست ابتدایی باید از مداد برای نوشتن استفاده کنند. در مقاطع بالاتر نیز هر گونه نگارشی که تصور می‌شود نیاز به تصحیح دارد (مثل حل تمرین‌ها)، با مداد انجام می‌شود. استفاده از مداد سیاه در کنار علامت‌گذاری با مداد قرمز در مشق بچه‌ها معمول است.

بهترین مداد برای نوشتن، مدادهای گروه HB است. این مداد به دلیل مغز استاندارد و تعادلی که از نظر سختی و نرمی دارد، برای مشق توصیه می‌شود. اگرچه رنگ مشق بچه‌ها مشکی است، آن‌ها می‌توانند از مدادهایی با طرح فانتزی در پوشش بدنه نیز استفاده کنند.

مشخصات مداد مشکی ساده آرت لاین:

نام کالا:مداد ساده

برند:آرت لاین

طول بدنه:18میلی متر

قطر مقطع:7میلیمتر

درجه سختی نوک:HB

رنگ:مشکی

سایر ویژگی ها:ارای بدنه‌ی شش‌ضلعی و ارگونومیک - بسیار سبک و نوک نرم - وزن مداد: ۵ گرم

قیمت و خرید مداد مشکی ساده آرت لاین:

خرید آنلاین مداد مشکی ساده آرت لاین با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.