خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / دفتر / آراد دفتر کلاسوری 100 برگ

آراد دفتر کلاسوری ۱۰۰ برگ


کد محصول: ۱۰۴۵۷۹

قیمت: ۱۵۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات دفتر کلاسوری 100 برگ آراد:

دفتر کلاسوری های جذاب برای دانش آموزان فعال!
استفاده از دفترهای کلاسوری ساده‌ترین راه برای نگه‌ داشتن جزوه‌ها و برگه‌ها و سندها به‌ شکل کتاب و دفتر است. دفتر کلاسوری ها انواع مختلفی دارند و با طرح ها و رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شوند به نحوی که سلایق مختلف را پوشش می دهند. این مدل دفتر با توجه به شکل و نوع طراحی ای که دارد این روزها به وسیله‌ای جهانی برای دسته‌بندی انواع اطلاعات تبدیل شده است.
مهمترین مزیت دفترهای کلاسوری این است که می‌توانید هر وقت خواستید برگه‌هایی را به آن اضافه کنید یا از آن بردارید یا جای برگه‌ها را عوض کنید. در واقع دفتر کلاسوری برای نگه‌ داشتن هر مجموعه اطلاعاتی که نیازمند به‌‌روزکردن پی‌درپی است پیشنهاد می‌شود با این وصف این مدل دفتر بیشتر بکار دانشجویان و دانش آموزان می آید که می بایست مباحث دروس مختلف را یادداشت و جزوه بندی کنند.
از دیگر مزایای دفتر کلاسوری این است که به فرد امکان کنترل محتوای دفترش را می‌دهد تا در صورتی که مطلبی جدید بر مباحث قبلی اضافه شد به راحتی بتواند آن را به بخش مربوطه اضافه کند. این محصول برای دانش آموزانی که گاهی میل دارند به جای حمل کتاب که سنگین است بخش‌هایی از کتاب را که زیاد استفاده می‌کنند، کپی کرده و همراه خود داشته باشند نیز مناسب است بدین ترتیب می توانند برگه هایی که کپی کرده اند را مانند یک جزوه مرتب در بخشی از دفتر کلاسوری خود بایگانی کنند.
دفترهای کلاسوری با جنس های مختلفی تولید می شوند در حال حاضر محصولی که در فروشگاه آنلاین احسان عرضه شده دفتر کلاسوری ۱۰۰ برگ ۲۶ حلقه ی رحلی آراد است. جنس جلد این دفتر از مقوای سخت بوده و قاب آن نسبت به قطع کاغذهای داخلی آن بزرگتر است بنابراین لبه ی کاغذهای داخلی تا نمی خورد و کثیف نمی شود. و بلاخره بارزترین ویژگی دفترهای کلاسوری عمر طولانی آنها با توجه به جنس و قابل شارژ بودن برگه های آن است؛ شما می توانید پس از اتمام جزوه یا پایان ترم با خرید برگه جدید بدون نیاز به تعویض دفتر برای ثبت مطالب و مباحث دیگر دوباره از این دفتر استفاده کنید. گفتنی است؛ دفتر کلاسوری ۱۰۰ برگ ۲۶ حلقه ی آراد برای دانش آموزان در مقاطع راهنمایی و دبیرستان و هم دانشجویان انتخاب بسیار مناسبی است این مدل دفتر در ۴ طرح و رنگ جذاب در فروشگاه آنلاین احسان برای علاقه مندان عرضه شده است.

مشخصات دفتر کلاسوری 100 برگ آراد:

 • نوع دفتر :

  کلاسوری

 •  

  نوع صحافی :

  کلاسوری

 •  

  نوع جلد :

  سخت

 •  

  فرم صحافی :

  عمودی

 •  

  جنس جلد :

  مقوایی

 •  

  تعداد برگ :

  100

این دفتر کلاسوری ۲۶ حلقه می باشد

قیمت و خرید دفتر کلاسوری 100 برگ آراد:

خرید دفتر کلاسوری 100 برگ آراد با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.