خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / خودنویس نفیس / فوراور خودنویس پی اف وان pf1

فوراور خودنویس پی اف وان pf۱


کد محصول: ۱۴۱۱۵۷

قیمت: ۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی فوراور خودنویس پی اف وان pf1:

فوراور خودنویس پی اف وان محصول شرکت ایتالیایی فوراور است.

نوشتن با خودنویس باعث میشود تا دستخط بهتری داشته باشید. این موضوع هم به خاطر ساختار این نوشت افزار می باشد و هم به خاطر لذت بخش بودن نوشتن با آن است که باعث میشود تا شما با علاقه بیشتری بنویسید و دقت بیشتری روی دستخط خود داشته باشید که دستخط زیباتری نیز بوجود می آید.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که قیمت خودنویس نسبت به خودکار بسیار بیشتر است اما همانطور که در مورد قبلی گفتیم اگر قیمت چندین خودکار را کنار هم بگذارید شاید از قیمت یک خودنویس در طول زمان بیشتر شود. به همین دلیل شما نیاز به خرید چندین خودنویس ندارید اما برای استفاده از خودکار بعد از تمام شدن جوهر آن باید خودکار دیگری بخرید و این از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست.

استفاده از اجناس یکبار مصرف مثل خودکار قطعا به طبیعت آسیب می زند. اگر از خودنویس استفاده کنید میتوانید جوهر آنها را بارها و بارها پر کنید و اگر از یک قلم به درستی مراقبت شود تقریبا میتوان گفت که مادام العمر میتواند کار کند. پس خودنویس ها هیچ وقت دور انداخته نمی شوند و مانند خودکار در طبیعت رها نمی شوند. پس .اگر به طبیعت اهمیت می دهید از خودنویس استفاده کنید

مشخصات فوراور خودنویس پی اف وان pf1:

نام کالا:خودنویس پی اف 1

برند:فوراور

کشور سازنده:ایتالیا

ابعاد:16*2*2

وزن:40 گرم

سطح مقطع:دایره

نوع نوک:استیل

قیمت و خرید فوراور خودنویس پی اف وان pf1:

خرید آنلاین فوراور خودنویس پی اف وان pf1 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.