خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / هوش و خلاقیت / آریا خمیر بازی 7 رنگ مقوایی 1047

آریا خمیر بازی ۷ رنگ مقوایی ۱۰۴۷قیمت: ۴۶,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضییحات خمیر بازی 7 رنگ مقوایی آریا :

 

خمیر بازی 7 رنگ مقوایی آریا تشکیل شده از مواد و رنگ غیر سمی مناسب برای همه ی گروه های سنی می باشد .هدف از تولید این محصول پرورش خلاقیت و تقویت مهارت‌های حرکتی‌ کودک در سنین پایین میباشد .

خمیر بازی ماده‌ای نرم و قابل شکل دادن است که کودکان به عنوان وسیله بازی و سرگرمی با آن بازی می‌کنند. خمیر بازی آریا اولین خمیر بازی در ایران است و بیش از 55 سال سابقه دارد. 

خمیر بازی آریا از پارافین، آب، گلیسیرین، پرکننده طبیعی و رنگ‌های مجاز تشکیل شده است و دارای شماره بهداشتی پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو و نشان استاندارد ساخت از ایران و نشان استاندارد اروپاست.

از مزایای بازی با خمیر بازی برای کودکان کمک به توانایی مداد دست گرفتن کودکان و هماهنگی چشم و دست و همچنین غلبه بر اضطراب و استرس مباشد.

شرکت نقش تندیس آریا (سهامی خاص) صاحب نام و پیشرو در صنعت نوشت افزار، لوازم هنری و آموزشی و اولین تولید کننده خمیربازی و مجسمه سازی در ایران است . اکنون تولیدات متنوع این شرکت از جمله انواع گواش ، پاستل نقاشی، آبرنگ ، رنگ انگشتی ، رنگ گریم ، انواع دفاتر، انواع مداد ، بازیهای فکری ، سرگرمی و سایر لوازم جانبی می باشند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1340 ه.ش. با نام “ خمیربازی آریا ” شروع کرد. البته در دهه های گذشته، استفاده از خمیربازی و بسیاری از محصولات این شرکت در کشورمان آشنا و همه گیر نبوده و در مهدکودک ها ، مراکز پیش دبستانی و مدارس آنطور که باید و شاید به عنوان ابزار مهم آموزشی و سرگرمی تفهیم نشده بود . به تدریج با پیشرفت و توسعه فرهنگی و اقتصادی جامعه و درک عمیق تر نیاز های کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف آموزشی ، هنری و سرگرمی، توجه به آن در جامعه و متولّیان مربوطه بیشتر شد .

 

مشخصات خمیر بازی 7 رنگ مقوایی آریا :

 

برند : آریا

تعداد رنگ : 7عدد

نوع بسته بندی : مقوایی 

رده سنی : کودک

دارای رنگ غیر سمی

ساخت کشور : ایران

 

قیمت و خرید خمیر بازی 7 رنگ مقوایی آریا :

 

خرید خمیر بازی 7 رنگ مقوایی آریا با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.