خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / مداد نوکی و نوک / فابرکستل اتود شارک 0/5

فابرکستل اتود شارک ۰/۵قیمت: ۶۹,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات اتود 0.5 شارک فابرکستل:

مداد نوکی فابرکستل مدل «Shark Pencil»  يکی از محصولات توليدی شرکت فابر کاستل با قطر نوشتاری 0.5 میلی‌متر بوده که قطر حاصل شده از نوشتن با این اتود همانند قطر معمولی است؛ بنابراین دیگر لازم نیست نگران شکستن پی‌درپی نوک آن و فشار دست‌تان باشید. گیره‌ی پلاستیکی تعبیه‌شده روی بدنه‌ی این مداد نوکی، این امکان را فراهم می‌کند که به‌راحتی آن را به جیب لباس یا جیب‌های داخلی کیفتان وصل کنید و از جای آن مطمئن باشید همچنین نوک فلزی این مداد نوکی قابلیت بازگشت به درون آن‌ را دارد تا از شکستن این قطعه براثر فشار جلوگیری کند و نیز در قسمت انتهایی این مداد نوکی یک پاک‌کن وجود دارد تا در مواقع نیاز به کمک شما بیاید. گریپ پلاستیکی این مدادنوکی نیز باعث می‌شود دست شما دیرتر خسته شود و برای مدت بیشتری به راحتی مشغول به نوشتن باشید. درمجموع اگر برای یادداشت‌برداری‌های روزانه و حل تمرین‌های خود به مداد نوکی باکیفیت نیاز دارید، مداد نوکی فابر کاستل مدل Shark Pencil انتخابی بسیار مناسب است.

 

اتود رنگی شارک فابرکستل دارای قطر نوشتاری 0.5میلی‌متر می باشد. گیره‌ی پلاستیکی تعبیه‌شده روی بدنه‌ی این مداد نوکی، این امکان را فراهم می‌کند که به‌راحتی آن را به جیب لباس یا جیب‌های داخلی کیفتان وصل کنید.

همچنین نوک فلزی این اتود قابلیت بازگشت به درون آن‌ را دارد تا از شکستن این قطعه براثر فشار جلوگیری کند و نیز در قسمت انتهایی این مداد نوکی یک پاک‌کن وجود دارد تا در مواقع نیاز استفاده شود.

 

کمپانی فابر کاستل که در سال ۱۷۶۱ توسط کاسپر فابر در نورنبرگ تأسیس شد و تاکنون توسط خانواده فابر اداره می‌شود، قدیمی‌ترین کارخانه تولید لوازم‌التحریر دنیا به شمار می‌آید، ظرفیت تولید جهانی این کمپانی بیش از 2000 میلیون مداد چوبی در سال است. این شرکت معتبر که امروزه محصولات آن در 9 کشور در حال ساخت و تولید بوده، در 120 کشور جهان نمایندگی فروش داشته و از آن با عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی مداد در جهان نیز یاد می‌شود.

 

مشخصات اتود 0.5 شارک فابرکستل:

پاک کن مشکی مقاوم در برابر گرد و خاک

گریپ پلاستیکی تزریقی در سه رنگ

اتود فشاری

سایز0/5 میلی متر

جنس بدنه پلاستیک

سطح مقطع دایره

کشورمبدا برند: آلمان

 

قیمت و خرید اتود شارک 0.5 فابرکستل :

خرید نوشت افزار از جمله اتود شارک 0.5 فابرکستل با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر  کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود