خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / خلاقیت / دریسکو تلسکوپ f60700

دریسکو تلسکوپ f۶۰۷۰۰


کد محصول: ۱۱۵۴۰۳

قیمت: ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651508059

توضیحات

معرفی دریسکو تلسکوپ f60700:

تلسکوپ (به انگلیسی: Telescope) وسیله‌ای برای دیدن اجرام آسمانی با استفاده از تابش الکترومغناطیس (Electromagnetic radiation) (مانند نور مرئی) بصورت واضح و دقیق است.

در تلسکوپ پرتوهای موازی نور که از یک نقطه بسیار دور مانند ستاره می آیند همگراشده  یعنی به یک نقطه می رسند سپس به کمک یک عدسی دیگر می توان تصویری از آن نقطه مشاهده نمود که دارای ویژگیهای بزرگ و جالبی است.

داستان تلسکوپ از شهر میدلبورگ هلند جایی که یک عینک ساز بنام لیپرشی زندگی می کرد شروع می شود. گرچه عدسیها و اصول کار آنها در اواخر قرن سیزدهم مورد تحقیق قرار گرفته بودند در سال 1608 بود که او یک روز بطور اتفاقی متوجه شد که اگر یک عدسی را درفاصله ای دور از چشم و عدسی دیگر را در فاصله نزدیک چشم قرار دهد و از میان آندو به جسمی دور نگاه کند آن جسم بزرگتر دیده خواهد شد.

تلسکوپ‌های آکروماتیک

یک تلسکوپ شکستی در هر طول موج نور را می‌گیرد اما نکته اصلی این است که تمام طول موج‌ها فاصله کانونی یکسانی در داخل لوله تلسکوپ ندارند و بسته به طول موج خود در فواصل مختلف همگرا می‌شوند. 

 یک تلسکوپ آکروماتیک از لنزهای مخصوص ساخته شده که ترکیب «بلور فلینت» (Flint glass) و «شیشه کراون» (Crown glass) هستند.

کریستال فلینت شیشه‌ای اپتیکی است که دارای ضریب شکست نسبتاً بالایی است و پراکندگی آن زیاد است. شیشه کراون نیز نوعی شیشه اپتیکی است که در لنزها و سایر اجزای اپتیکی استفاده می‌شود. این شیشه ضریب شکست و پراکندگی کوچکی دارد. شیشه کراون از سیلیکات‌های آهک قلیایی حاوی تقریباً $$10\%$$ اکسید پتاسیم تولید می شود و یکی از قدیمی‌ترین شیشه‌های با پراکندگی کم است.

در نهایت این لنزها در تلسکوپ پراکندگی نوری مختلف ایجاد می‌کنند و موجب تصحیح ابیراهی رنگی در تلسکوپ می‌شوند.

تلسکوپ مدل F60700 جزو تلسکوپهای آماتور دریسکو با قدرت مناسب جهت رسدگران تازه کار با کارکرد بسیار ساده محصولی بسیار پر کاربرد میباشد . تلسکوپ F60700 انکساری با فاصله کانونی 700MM و قطر دهنه 60MM میباشد . تلسکوپهای دریسکو دارای لنزهای شیشه ای که کمک بسیار مهمی در شفافیت تصویر میکند برخوردار میباشند . تمامی مدلها دارای CD نصب و .آموزش فارسی میباشند

مشخصات دریسکو تلسکوپ f60700:

نام کالا:تلسکوپ

برند:دریسکو

کشور سازنده:چین

فاصله کانونی 700 میلی متر

نوع اپتیک:شکستگی آکروماتیک

قطر دهانه:60 میلی متر

نوع مقر:سمتی ارتفاعی

قیمت و خرید دریسکو تلسکوپ f60700:

خرید آنلاین دریسکو تلسکوپ f60700 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.