خانه / نوشت افزار و هنری / هنری معماری و مهندسی / ابزار مهندسی و معماری / الفا کاتر 300

الفا کاتر ۳۰۰قیمت: ۱۱۴,۴۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 0091511100136

توضیحات

معرفی اجمالی کاتر:

در سال 1956 یوشیو اوکادا موسس شرکت OLFA (اولفا)،  برای اولین بار کاتر با تیغه جدا شونده را ساخت.او زمانی  که در یک شرکت چاپ مشغول به کار بود که از تیغه هایی برای برش دادن کاغذ استفاده می کرد اما این تیغه ها زود کند می شدند. الهام بخش ساخت کاتر با تیغه جدا شونده ، شیشه های شکسته ای که در قدیم برای برش استفاده می شد که به مرور کند می شدند و شکلات هایی که به صورت تکه تکه است و از هم جدا می شوند ، بود. او با این فکر خود توانست کاتری اختراع نماید که تیغه آن قابلیت جدا شدن و جا گذاری تیغه جدید و تیز را داشته باشد. محصولات این شرکت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاتر وسیله ای است که با استفاده از آن می توانید به راحتی سطوح مختلف مانند کاغذی ، پلاستیکی ، موکت و... را برش دهید. تفاوت کاتر با قیچی در این است که با استفاده از کاتر می توانید سطوح صاف را راحت برش بزنید. این محصول از یک تیغه باریک و تیز تهیه شده است که در اکثر کاتر ها این تیغه جدا شده و امکان جایگزینی تیغه جدید وجود دارد ، این تیغه های به دلیل تیز بودن امکان آسیب رساندن به کودکان را فراهم می کند پس می بایست دور از دسترس آنها قرار گیرد.

توضیحات کاتر الفا مدل 300:

کاتر Olfa مدل با قفل پیچی کد 300 ، در رنگ زرد موجود است. جنس بدنه این محصول پلاستیکی می باشد. این کاتر دارای قفل پیچی  است که امکان ثابت نگه داشتن وضعیت تیغ در هر زمان را که بخواهید فراهم می کند. همچنین دارای دسته پهن است . این محصول مناسب برای کاغذ ،مقوا، فیم و ... می باشد.